Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo és Volumass 35 tömegnőve...

Jumbo és Volumass 35 tömegnővelők helyett ez jó alternatíva lenne ez az olcsóbb fajta?

Figyelt kérdés

Mivel drága mind kettő termék amiket már leírtam így olcsóbb terméket kerestem és egy barátom ajánlotta ezt a fajta tömegnövelőt és így elsőre jónak tűnik.


Link:

[link]


Az összetétele szerintem nem rossz,de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Arra gondoltam,hogy ha ebből napi kettő adagot letolnék és éjszakára meg egy kazein fehérjét az szerintem nem lenne rossz,de a véleményetek fontos.



2013. jan. 12. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Jóez.
2013. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de szerintem jobban járnál, ha vennél 5kg WP80-at, az kb 11ezer, az 80% protein értelemszerűen és akkor vehetsz hozzá 1kg szőlőcukrot (dextróz) 7-800ft körül, jobban kijössz anyagilag, és a fehérjét legalább tudod máskor is inni, mert a tömegnövelő a cukor miatt csak edzés után jó.
2013. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amennyiben tudsz nekem WPC 80 tejsavót szerezni 11,000Ft-ért akkor vevő lennék rá :)


Egyébként azért is gondoltam erre a termékre a kedvező ára miatt,mert 2 belőle tele van extrákkal is ami persze nem sok,de több a semminél.

Kettő adagban van:

-78 gramm fehérje (tejfehérje koncentrátum, tejsavófehérje izolátum

-10gramm glutamin

-8 gramm Kreatin monohidrát

-2 gramm Kreatin Etil észter

-6 gramm BCAA aminosav komplex

-1 gramm taurin

-100 gramm szénhidrát (palatinóz=lassú, dextróz=gyors)


Plusz az esti kazein fehérjével együtt 99gramm fehérje /nap plusz a kaja.

2013. jan. 13. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!