Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizáshoz milyen gyakorlatok?

Kondizáshoz milyen gyakorlatok?

Figyelt kérdés
sziasztok én még nyáron elég dagi voltam 104 kg lefogytam 75 re kicsit lötyög hasam, lóg , voltam kondizni 3 hónapot és rendszeresen hasazok . De most a tanulás miadt abba kellett hagyjam . Nézegettem neten edzésterveket de nem találtam semmit aki esetleg igy volt vagy hasonló tudna javasolni vagy elküldené az edzéstervét . Illetve gondolkodok h scitek jumbot veszek tömegnövelő - fehérje egyben , és étkezést nem elhanyagolva kondizni. köszi f/18

2013. jan. 8. 20:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
illetve még zsírégető tablettára gondoltam , és ezeknek a készítményekről valaki véleményt tudna mondani , esetleges mellékhatások stb.. köszi
2013. jan. 8. 20:45
 2/13 anonim ***** válasza:

kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]

2013. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és a jumbo ról illetve a zsírégetőről és más készítményekről véleményt tudsz mondani?
2013. jan. 8. 20:49
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).


el kell dönteni, hogy mit akarsz. Ha szálkásítani, akkor edzés után tejsavóprotein kell és glutamin, de nem tömegnövelő! És persze diéta.

Ha meg tömeget szeretnél növelni, akkor minek zsírégető??

2013. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát mint írtam , szeretném ha erősödnék sokat . Illetve a fogyás után ugye maradt rajtam zsír és emiatt elég hurkás a hasam és szeretném ledolgozni . Én csak jól szeretnék kinézni nem 2 ajtós szekrény lenni :D
2013. jan. 8. 20:54
 6/13 anonim ***** válasza:
De pont most írtam, hogy egyszerre nem megy! :) Döntsd el, hogy mit akarsz előbb.
2013. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
elsőnek akkor izmot növelni mivel elég gyenge vagyok , és utána letudom szállkásitani nem?
2013. jan. 8. 20:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Így van. Most növelj izomtömeget és pl. nyárra meg leszálkásíthatod. Tehát:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]



Edzés után meg mehet egy tejsavóprotein +50g dextróz shake. Vagy Jumbo ezek helyett, de akkor a professionalt vedd! Kell még multivitamin is pl multi pro vagy mega daily one, vitabolic, stb.

2013. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és tömegnövelőből melyiket csináljam? most 180 cm magas vagyok és 75 kg
2013. jan. 8. 21:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézz egy 80 kg-os étrendet, már telón vagyok, holnap tudok linkelni.
2013. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!