Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fegyenc edzést akarok...

Ha fegyenc edzést akarok csinálni, akkor meddig maradjak meg egy lépésnél?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha mondjuk elkezdem a fekvőtámaszt az 1. lépésnél, meddig csináljam, míg átléphetek a 2. lépésre? A későbbi - nehezebb - lépéseknél gondolom akkor léphetek át a következőre, ha már tökéletes technikával is meg tudom csinálni a haladó szintet, de az elején (pl. a falnál fekvő esetén) elég lenne 1 edzés is ahhoz, hogy tökéletesen menjen a technika, de akkor meg az egésznek semmi értelme (az inaknak, meg az ízületeknek nincs ideje bemelegedni...).


Javítsatok ki, ha valamiben tévedek...


ui.: Tudom, hogy ez mindenkinél más-más, de egy megközelítőértéket megköszönnék, vagy ha azt nem is, akkor példákat, hogy ti meddig csináltátok az elején.



2013. jan. 16. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Leírom ,hogy én hogyan csináltam:

ÉN 2 hétig csináltam.


1. nap: Fekvőtámasz a falnál = 1x60

2.nap:Fekvőtámasz a falnál = 2x40

3.nap: Fekvőtámasz a falnál = 2x50

4.nap: Fekvőtámasz a falnál = 2x70

5.nap:Fekvőtámasz a falnál = 3x50

6.nap: Fekvőtámasz a falnál = 7x50


ÉS ezután a következő szintre léptem.

2013. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ilyen ütem mellett, jó volt az eredmény?
2013. jan. 16. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen!

5 hónap telt el. Jelenleg a szűk kéztartással végzett fekvőtámasz haladó szintjénél tartok.

2013. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! :)
2013. jan. 17. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!