Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cs! 17 éves vagyok soha nem...

Cs! 17 éves vagyok soha nem gyúrtam és el akarok kezdeni! 174cm magas vagyok és 68 kg. Stanazololon gondolkoztam hogy el kezdem szedni. Mi a véleményetek milyen kéne hogy legyen az első kúra? És hogy mennyire nőnék meg tőle?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 10:12
 1/8 dirtboy ***** válasza:
miből gondolod hogy egyből koxal kéne kezdeni?
2013. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nagon rosz elgondolás. Ha még soha nem gyúrtál, ha valószínűleg a szilárd kajád sem tökéletes.... akkor egyből koxhoz kellene nyúlni?
2013. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igazából csak azért mert hamar megszeretnék nőni.

és a koksztol nősz eg hamar tudtom szerint.

van egy haverom 1 honapot szedett kokszot és hatalmasat nőtt.

én is csak egy honapig szedném ugy szerintem nem olyan káros.

nem???:S:)

2013. jan. 14. 10:29
 4/8 anonim ***** válasza:
20 centis néger pélót is elkezdhetnéd szedni. Azon még nem gondolkodtál? Mert jobb ötlet.
2013. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

hülye gondolkodás módod van,vegyük azt hogy most felszedsz gyorsan pár kilót,ilyen hozzá állással tuti hogy nem tartasz utána étrendet és szerintem még normálisan edzeni is lusta leszel tehát a most felszedett kilókat úgy elveszíted mint a huzat.

ebben mi vonz téged úgy?

a szervi károsodásokat meg meg sem említem.


az izom építés nem a lusta embereknek van kitalálva,te pedig lusta vagy mint a dög.

haverod meg lehet hogy nagy lett de az nem rendes izomszövet hanem csak bevizesedett,ha koxal havonta lehet 10kiló izmokat felszedni akkor a profi testépítők biztos hülyék hogy hosszú évekig elhúzzák hogy elérjék a 100-120kilós szálkás fizikumot.

2013. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csináld csak, remélem összehozol valami maradandó károsodást...

Gratulálok a hozzáállásodhoz.

2013. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

halotestin és metilteszto is mehetne mellé nem gondolod elsőnek hogy jobban üssön

de 50 mg alá ne menj egyiknél sem mert akkor nem hoz annyit

sok sikert hozzá

2013. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd ha nem haragszol, nem sajnállak, mikor kiírod majd, hogy "miért nevez mindenki kokszos gyökérnek, és miért nem néznek engem a strandon a csajok, mikor olyan szép plöttyedt vizes sz@r a testem?". Amit magadtól érsz el, az ér majd neked rohadt sokat. Mondjuk aki 17 évesen ennyi ésszel bír, annak hiába magyarázom. Pedig piszok jó érzés, mikor a haverok irigyelnek, mert 4 hónap után már sokkal jobban nézel ki...
2013. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!