Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha edzés után...

Nagyon gáz ha edzés után szójafehérjét iszok? Lent!

Figyelt kérdés
Sajnos most nincs pénzem rendes tejsavófehérjére ezért kénytelen vagyok szóját venni tudom hogy ez lassabb felszívódású mint a tejsavó, de ez van... Ez a különbség mennyire jelentős?

2013. jan. 17. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
háát nézd én is hasonló cipőben járok de én csak másfél hónapja iszom átmeneti anyagi zűrök,nem nagy gáz,de amin leehtőséged van inkább tejsavót evgyél!!
2013. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb felszívódású, és kevesebb hasznosul belőle mint egy tejsavóból, de talán jobb mint a semmi. Emellett tele van egy rakás hormonnal,amit itt említettek pár kérdésnél.

Javaslom hogy gyűjts pénzt és nagytételbe vegyél pl. egy ilyet:

[link]

2013. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem csak az a gond vele, hanem a fele a biológiai értéke a tejsavóéhoz képest. Tehát több kellene belőle.

Hosszabb távon nem jó ötlet, de ha nincs lóvé, akkor..:)

2013. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Farkas Milán ***** válasza:
az egy dolog, hogy gyengébb minőségű a tejsavónál, de a másik hátránya, hogy tel, pontosabban dugig van ösztrogénnel. Nem véletlen szokták női fehérjének nevezni. És azért az nem túl jó, ha egy férfi női hormonokat visz be a szervezetébe!!
2013. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
+ allergén anyagokat is tartalmaz.
2013. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy fitoösztrogéneket tartalmaz, ami nem ugyan az mint a rendes ösztrogén. De javítsatok ki ha tévedek.
2013. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Deepbassnine ***** válasza:

a szójafehérje egy gyors felszívódásu protein ugyhogy tökéletes választás edzés utánra , teljes értéku fehérjeforrás (az összes aminosav megvan benne),

biológiai értéke kicsi a tesavóhoz képest:

tejsavó koncentrátum: 157

szójaprotein: 74

de ez semmi baj,

egy edzés után megkell inni kb. 25gramm tejsavót,

te megiszol 50gramm szójaproteint

2013. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szójafehérje nem gyors, hanem közepesen gyors!!

Ja, és duplát iszik?? Akkor meg már eltűnt az árelőny is és legalább sz@r ízű fOst ivott. Tényleg jó tanács! :)

2013. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet lefogadni, hogy a szója egy nagy rakás sz#r?! Ezek tények!!!

[link]

[link]

2013. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!