Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek el kondizni mit...

Hogy kezdjek el kondizni mit szedjek stb. (tovább lent)?

Figyelt kérdés
Nem lennék teljesen kezdő jártam már többször konditerembe meg most is járok ritkán de minden rendszer nélkül meg semmi fehérje meg semmi.Küldenétek kezdő eddzőterveket meg esetleg pár szer nevét meg árát amit szedni szoktak? (Semmi illegális)nem tudok egyáltalán semmit ezekről a szerekről milyet szoktak szedni,mi a neve,márkája... légyszíves írjatok mindent.:) 16/F [link] ilyesmi testet szeretnék végül(tudom valaki szereti valaki nem nem az a lényeg)

2013. jan. 19. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell 2 hónapig: 

[link]

 

Majd végezhetsz utána 1-2 hónap un. A-B-A, B-A-B edzést: 

[link]

 

Utána válthatsz heti 3-4 napos osztott edzésre, ahol már heti egyszer dolgoztatunk meg egy izomcsoportot, de akkor keményen és több gyakorlattal. 

[link]

 

[link]

 

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg. 

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

mintaétrendek:  [link]

2013. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
100%
Ez a sport abból áll, hogy edzel, és abból, hogy utánanézel a dolgoknak. Ez tartja fenn a motivációt és ebből tanulsz. Nincs mindenki számára boldogító edzésterv (kivéve Montez linkjét). Tehát kezdd el az egész testes edzést, de közben keresgélj az interneten, és ha eljött az idő, próbálj ki dolgokat. A lényeg azonban az, hogy élvezd az edzést. Ahogyan írsz, nem erre utal.
2013. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak egy mintét írtam poiu, nem azt mondtam, hogy csak így lehet.
2013. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megkaptad a válaszokat, ezt olvasd el mellé, nem fog ártani:

[link]

2013. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poiu ***** válasza:
Montez, világos, de kezdőknek tényleg az a jó, amit az első linken ajánlottál.
2013. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kb egy olyan jó nekik, de persze lehet váltogatni a gyakorlatokat.

Tehát pl mellizom esetében hétfőn megy kétkezes súllyal fekvenyomás, majd szerdán tárogatás és pénteken végezhetsz pl egykezes súllyal fekvenyomást (még jobb lenne 30°-ban döntött padon).

Hátizomnál mehet hétfőn kétkezes súllyal evezés, szerdán húzódzkodás, pénteken egykezes evezés.

Vállra hétfőn kétkezes súllyal mellről nyomás, szerdán oldalemelés, pénteken egykezes súllyal fej fölé nyomás.

Bicepsz hétfőn kétkezes súllyal állva, szerdán egykezesekkel beforgatós bicepsz állva, pénteken megint állva kétkezes súllyal pl francia rúddal.

Tricepsz hétfőn fekve homlokra engedés, szerdán egykezessel ülve tarkóhoz engedés, pénteken hátsótámaszos tolódzkodás.

lábra hétfőn guggolás, szerdán kitörés, pénteken megint mehet guggolás.

vádlira végezhetsz egylábas vádliemelést egykezes súlyzóval a kezedben.

Hasra pedig hasprés, lábemelés.

2013. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!