Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 hete kezdtem el újra a...

3 hete kezdtem el újra a kondit! Ellőtte 1.5 évig kondiztam. Családi okok miatt kimarat több mint fél év. Pocak is jött. Has ledolgozása a cél meg izomgyarapítás! Mehet mellette fehérje és creatin?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettő nem megy egyszerre, mert más-más étrend kell hozzá. Pocakleadáshoz szálkásító diéta, izomnövelésre pedig tömegnövelő étrend. De fehérje mindig jól jön edzés után és reggel is. Étrend nélkül viszont nem sokra mész.
2013. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
étrendre figyelek! zab, rizs csirkemell hal rengeteg zöldség gyümölcs stb... + vitabolic
2013. jan. 23. 22:23
 3/5 A kérdező kommentje:
lényegében a creatin mehet mellé?
2013. jan. 23. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Tömegnöveléskor mehet, diétához én hanyagolnám.

Még egyszer leírom: egyszerre nem tudsz naturálban zsírt leadni és izmosodni.

Tömegnöveléskor napi 2-2,5g x ttkg fehérje megy és 5-6g x ttkg ch.

Szálkásításkor pedig 3g x ttkg fehérje ls csak 1-2g x ttkg ch! Ez utóbbi kalória deficitet jelent. A tömegnöveléskor pedig kalória plusz. Remélem érted már, hogy miért nem megy egyszerre.:)

2013. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
így már stimm nagyon szépen köszönöm a válaszod...
2013. jan. 24. 04:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!