Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy baj az, hogy gyerek...

Nagy baj az, hogy gyerek korom óta utálom a sportokat edzéseket, kihathat az egész életemre?

Figyelt kérdés
Nem azt jelenti, hogy nem sportoltam egész életemben, hanem az egész edzés dolog nem okoz nekem örömöt, motivációt nem várom a következő napot, hogy folytassam. Eddig csak karatéztam és kondi terembe jártam, de mindig utáltam csinálni az edzési terveket, és inkább mások miatt csináltam, mint magamnak. 23/F
2013. jan. 25. 14:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kirándulni szeretek mert nagyon szeretem a természetet, de az nem olyan sport.
2013. jan. 28. 17:00
 12/13 anonim ***** válasza:
27%

A kirándulás? Dehogynem sport az. De akkor komolyan kell csinálni, nem 15 km-t ballagni a Gerecsében, hanem 30-at a Börzsönyben minden szombaton vagy vasárnap. Az már sport. Én is megyek minden hétvégén (ha egy kimarad, a következő héten kétszer megyek). Nagyon érdekes látni, ahogy a természet változik, emiatt is jó, hogy minden héten van túra.


Egyébként biciklizni is lehet ugyanott, szerintem az is élveznéd. Vannak aszfaltozott utak az erdőben, bármilyen kerékpártípussal járhatóak. Azért lenne jó ezzel kiegészíteni a gyalogtúrát, mert ez a keringésedet is edzi (a kirándulás végi buszhoz futás mellett...).


Hajrá, szerezz egy társat! Kezdetnek jó lesz az is, ha legalább minden hónapban egyszer elmentek egy 20 km-es túrára.

2013. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én se szeretek nagyon sportolni, bár muszàj mert elhízni se akarok.

#2 én mindjuk informatikával foglalkozom és mindig feltölt ha foglalkozhatok vele, mert imádom a szakmám :)

2023. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!