Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Mikor megerőltetőbb az...

Futók! Mikor megerőltetőbb az edzés akkor mit esztek?

Figyelt kérdés

Mennyivel az edzés előtt és nagyjából mennyit. Ja és egyúttal azt is megkérdezem, hogy ilyenkor hogyan melegítetek be?:)

nagyon fontos!

előre is köszönem


2009. szept. 1. 20:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igazad van, tényleg sok hülyeséget állítanak a kutatók, aztán egy hétre rá pont az ellenkezőjét.

De a tej csak hatásos lehet, már csak a kalcium miatt is.

Hogy a vitamin-felszívódást gátolja-e, nem tudom, ezt is lehet, hogy hülye kutatók mondták...

ADEK: ezek zsírban oldódnak, továbbá a tej kiváló d-vitamin-forrás. De inkább edzés után javallott. (Ezt tapasztalatból tudom, nem szakirodalomból, kutatóktól...)

Tényleg megmagyarázhattam volna, hogy mi a HAMLET, amelyet mellesleg ezen a néven forgalmaznak, és gyúrós-futós körörkben vszlag ismert. Ez a puffasztott és extrudált búza/rizs.

Jó edzést!

2009. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!