Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyszer már el kezdtem kondizn...

Nemismertek kérdése:

Egyszer már el kezdtem kondizni, de most hatékonyabban szeretném ezt hobby szinten csinálni! Pls segítségeket!?

Figyelt kérdés

Ezeket szedem most:vitargo, myofusion, creatin monohydrate.

fehérjében még kell-e plusz? bár kicsit olcsóbra gondoltam, pl:. [link] ezekből még mellé rakhatnák valamelyiket? (Szójafehérje izolátum - GMO mentes,WPI 90 instant natúr tejsavófehérje izolátum) vagy valamit még?



2013. jan. 27. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szép :D. Tegnap ideges voltam, azért írtam na :)
2013. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
szépen kidolgoztad magad. grat :) viszont én meg a szombati mellezés eredménye képp, elsőnek elég nagy hévvel estem a súlyoknak, és begyúlladt. de úgy h én még ilyennek magam nem láttam még fénykoromba se :DDD ötlet? sztem lehet doki lesz, mert kenőcs, meg borogatás nem igen segítene.
2013. jan. 29. 19:29
 13/14 dirtboy ***** válasza:

doki is csak kenőcsöt tudna ajánlani semmi mást,ha nem szakadt el csak meghúzódott akkor annyit fog mondani hogy pihentesd meg kenegesd valami csodaszerrel amit felír.

mehet rá,fastumgél,diclac 50mg,lóbalzsam,izomlazító meg pihentesd majd helyrejön az.

szakadást,részleges szakadást meg már észre vetted volna mert elég fájdalmas plusz f aszául véraláfutásos leszel azon a területen.

2013. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
1m kicsit jobban megnyomtam a vasakat első alkalomra, de már kutya bajom, köszi :) és 2 hét alatt 3kg+ :)))
2013. febr. 11. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!