Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Huszonéves lány, hogyan tudna...

Huszonéves lány, hogyan tudna nagyon hájas és vastag felkarjából vékonyat csinálni, ha izmosítom attól még jobban megvastagszik nem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 09:28
 1/3 A kérdező kommentje:
A fő kérdés tehát, hogy egy hájtól vastag kar súlyzózás hatására vastagodni fog-e vagy vékonyodni? Nem akarom, hogy tovább vastagodjon!
2013. jan. 28. 09:32
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Bármilyen korú ember, legyen az nő vagy férfi ugyanúgy tud zsírt leadni. Nincs helyi zsírégetés, tehát CSAK karról irányítottan nem lehet fogyni. Nem tudod azt megtenni, hogy csak az óhajtott területekről fogyj!

Szálkásító diéta kell és aerob edzés, min. heti 3-4-szer 40-50 perc és lemegy a zsír MINDENHONNAN. Az genetika, hogy kinek, honnan, milyen ütemben menjen le a fölösleg.

Mellette mehet azért a súlyzós edzés, mivel formásabb leszel úgy. A formát végül ugyanis az izmok adják jó esetben.:)

2013. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

nem vastagszik meg izmosítástól, nekem is ugyanez volt a problémám mint neked, laza, lötyögős hájréteg volt a felkaromon, ami sehogy se akart lemenni fogyókúra után se, mindenhonnan fogytam csak a karomról nem

az izmosítás jót tett neki, én úsztam, heti 4x

már nem lötyög és vékonyabb lett, de kicsit vállasabb, bicepszesebb vagyok, ezt is utálom, de elfogadtam, hogy kis darab sose leszek, de legalább nem zsíros

2013. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!