Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kutyáddal futni jobb mint...

A kutyáddal futni jobb mint egyedül?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
xD
2013. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Az én kutyám arra fut, amerre az ösztönei vezetik, ráadásul gyorsabb, mint én, úgyhogy körülbelül az 1 méteres startnál maradnánk együtt... :)

Tudom, neveletlen, saját nevelés. :D

2013. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Tőled, helytől és a neveltségtől függ.


Ha Téged nem zavar, ha lemaradozik szaglászni vagy ismerkedni, akkor jó. De ha neveletlen, utána kell menni, rá kell szólni és kerülgetni kell, kiesel a ritmusból, akkor annyira nem jó.

2013. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

megjártam egy külföldi katonai egységet, úgy tanítottak h nincs lehetetlen csak lusta katona.!!!!!

nyár 45 fok ilyenkor szoktam futni az elgondolásom semmi sem olyan kemény mint a szaharában gyakorlatozni.

elvittem a kutyámat magammal futni pórázon h a ritmust tartsa velem, 10 kör után a pályán kidöglött, én meg nevetve néztem rá

2013. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

kutyával.

annyi,hogy 35-40 percre van kalibrálva kb,utána makrancos lesz és dacol,direkt lemarad.

ilyenkor beiktatok egy kis pihenőt-erdőben futok-elbújok egy fa mögé és figyelem.

1-2 percig teljesen jól elvan,rám se tojik,aztán felnéz és pánikból elkezd keresni,megáll,néz,tovább keres,aztán csettintek és úgy fut oda,mintha az élete múlna rajta.

utána meg parázik,hogy nehogy elveszítsen és jön mellettem megint.

2013. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

amúgy érdekes,hogy embereknél is ugyanez a reakció,pl plázában nővel is kipróbáltam,hogy "elhagytam" és lestem a tömegből,hogy mit csinál.

ilyen akciók előtt direkt a kocsiban hagyattam a mobilját.

annyira keresett,hogy majdnem sírt,aztán meg jött a feloldás és a mászás.

2013. jan. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!