Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik hullahopp karikával formásítottak magukon! Műanyag vagy fa hullahoppot használtatok? Esetleg raktatok bele valamit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 17:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Ne...NE NEEE NEE NEEEEEEE.
2013. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Azt úgy írják, hogy hulahopp.
2013. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
A fogyókúra rovatban remekül el tudnál beszélgetni erről, de itt többnyire hozzáértő emberek vannak, és nem vagyunk vevők a hülyeségre. Ha akarod, rakjál bele babot, mert az szépen zörög.
2013. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Kedves első! Nem úgy tettem fel a kérdést, hogy akik így fogytak le, hanem akik picit formásodtak vele, mert azt ign is lehet, régi edzőm mondta, akihez sajnos már nem tudok vissza menni,mert az ország másik felében él. Már ha ezzel volt a bajod!

Kedves második! Köszönöm a javítást!

2013. jan. 29. 17:22
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Ne hallgass rájuk, csak irigyek, hogy nem tudnak lefogyni. Nincs akaratuk, hogy huLLahoppal fogyjanak. Nekem mindig beválik. Megtöltöm ioncserélt vízzel, hogy ne legyen belül vízköves, mert akkor nem áramlik benne a water és nem húzza le a zsírt. És pörgetem, mint állat 15 percig és ég a zsír. Majd jönnek okosok, akik leírják, hogy nincs helyi zsírégetés, de ne higgy nekik. Mi tudjuk, hogy van. És majd írják, hogy diéta és aerob edzés is kell, de hülyeség, mikor huLLahoppal simán fogyok bárhonnan. Ha sóderrel töltöm és a karomon pörgetem, akkor durván szálkásodik és izmosodik egyszerre.

Szóval nyomjad csak keményen.:)

2013. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Miért a fogyókúra rovatban? Hisz ez is mozgás! Leírom harmadszorra is akkor, hogy NEM lefogyni, hanem formásodni szeretnék vele, nyilván nem várok csodákat. Úgy nézem ebben a rovatban, kedves válaszolók, az agyatok helyére is izom nőtt.
2013. jan. 29. 17:25
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

Akkor lefordítom, hogy értsd: a fogyókúra rovatban vannak olyan széles tudással rendelkező emberek, akik tudnak neked erre válaszolni...Eleve nem értem a formásodni az nálad mit takar? Izmot felszedni vagy zsír leadni? Ez a két verzió van amivel tudod a tested érdemben alakítani.


Mi itt nem alibi-mozgással akarjuk formálni a testünket. Nem zumbázunk és eszünk 6 után is. Nem felüléssel égetjük a zsír a hasról és nem is alakítjuk át izommá. Isten hozott nálunk.

2013. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Negyedszerre is írom, nem fogyni szeretnék!:) Nem egy 200 kgos elkeseredett asszonyka vagyok, aki leakar fogyni, semmi mozgással.

Kiskorom óta versenyszerűen futok, köszönöm szépen fogyni nem szeretnék, tisztában vagyok azzal, hogy akkor helyes étrend és aerob mozgás által tudnám leadni a plusz kga.t

2013. jan. 29. 17:30
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem fogyni akar, akkor izomtömeget növelni, mert formásodni csak ezen a két módon lehet. Tomegnövelő étrend kell, és valami keményebb edzés, mert hulla-hoppal nem lesz izomtömeg.
2013. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Akkor én is még egyszer kérdezem: A formásodás nálad mit takar???? Ezt definiáld már légyszíves! Oké, nem akarsz zsír leadni. Akkor nyilván izmot akarsz felszedni. Szerinted az, hogy ringatod a csípőd jobbra-balra mennyire stimulálja az izmaidat, hogyan készteti őket növekedésre? Vagy egyáltalán mit akarsz? Elmerülsz a részletekben, hogy fa vagy műanyag legyen az anyaga...totálisan mindegy, semmire sem jó.
2013. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!