Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsúlyos gyakorlatok...

Saját testsúlyos gyakorlatok erősebbé tesznek mintha súlyzókkal végezném a gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, max relatív erőd lesz, de a max erő az nagyobb egy testépítőnél, aki 150-el nyom fekve és 20 kilós tárcsával húzódzkodik, 200 körül guggol.
2013. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az egyensúlyérzéked jobban fejlődik, így látványosabb dolgokra leszel képes. Egészségmegőrzés szempontjából bőven elég a saját testsúlyos szerintem.
2013. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdemes olyan edzéstervet összeállítani amiben kevered a kettőt. Úgy jobb eredményeket érhetsz el mintha lekorlátoznád csak az egyikre, sőt az izmoknak is jó a változatos edzés.
2013. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire akarsz erőt. Ha súlyelemés, akkor súlyzók. Ha bunyó, akkor meg inkább a technika kell. Hiába nyomsz fekve 150-et, nem lesz nagy ütőerőd tőle.
2013. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És minek belekeverni a bunyót? Nem ez volt s kérdés, hogy melyiktől tudsz verekedni. Fegyenctől sem tanulsz meg ütni, szóval baromság ezt ideírni. Az erőről volt szó. Azt még hozzáteszem, hogy bár súlyzós edzést végzek, nem okoz gondot az egykrzes fekvő, vagy az egylábas guggolás sem, szóval amit általában hangoztatnak a fegyencesek, hogy ezt nem tudják megcsinálni a súlyzós edzést végzők. Hát baromi nagy tévedés. :)
2013. jan. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem én, hogy nem okoz gondot az egykezes fekvő, de ahogy nézem az értő olvasás már annál inkább. Akkor mondok egy másik példát, talán nem lesz nagy falat: egész más edzésterve van egy testépítőnek, egy birkózónak, meg egy súlylökőnek. Pedig mindháromhoz erő kell. Ezért írtam, nem mindegy milyen értelemben akar erős lenni.
2013. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írtad:"Hiába nyomsz fekve 150-et, nem lesz nagy ütőerőd tőle."

Ez azt jelenti, hogy hiába nyomsz fekve hülye testépítő, ettől még nem tudsz verekedni.:)

Mintha attól tudna valaki ütni, ha nem nyomna fekve!lol

2013. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondom: értő olvasás.
2013. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Te nem érted amit leírsz kisgyerek!
2013. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig akárhogy olvasom... "Ha bunyó, akkor meg inkább a technika kell." ergo tanulj technikát, bunyótechnikát. Viszont sem a súlyzós, sem a saját testsúlyos gyakorlatokban nincs bunyótechnika, így maga a bunyó szó is tök irreleváns ennél a kérdésnél. És ha valaki, akkor én tudok szöveget értelmezni. Csak a gondolataidat nem tudom kitalálni, hogy még mit értettél mögé.
2013. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!