Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék edzeni, kb napi...

Szeretnék edzeni, kb napi 30-60 percet, olyat, amit nem unok meg, és otthon is elvégezhetem. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Gondoltam futásra, biciklizésre, de nagyon unalmas tud lenni egy idő után. A felülésekről nem is beszélve. Mit tudtok javasolni? Remélem sok jó tanácsot kapok.:)

2013. jan. 30. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Korod,nemed?

Aki igazán szeret valamilyen sportot/edzést az nem unja meg :)

2013. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát ezt neked kellene tudnod hogy mi az amit nem unsz meg
2013. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok és lány, és szeretnék intenzíven sportolni. DE mivel a barátnőim nem valami sportosak, rá vagyok kényszerülve, hogy egyedül csináljam, és úgy minden unalmasabb számomra. Amúgy a futást szeretem, de amikor ilyen az idő, lacsakos, havas v esős nem is lehet futni.

Felüléseket csináltam már napi 160 hasprést, de ezt is meguntam, és jó ha 40-et csinálok kétnaponta... Valami más ötlet?? :)

2013. jan. 30. 15:14
 4/13 aikiboxer ***** válasza:

Vedd meg a Fegyencedzés című könyvet.

[link]


Ez egy saját testsúllyal, otthon végezhető progresszív edzésprogram, amely folyamatosan új meg új célokat állít eléd, így ha csak egy kicsit motivációd is van, nem unod meg. Vezess rendszeres edzésnaplót, és kövesd a könyvben kitűzött célokat. Valami mozgás azért kell mellé, erre a célra vagy a heti 2x50 perc kocogás, vagy a 2x30 perc ugrálókötelezés lehet megoldás.

2013. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! :)
2013. jan. 30. 15:18
 6/13 aikiboxer ***** válasza:

Szívesen. :)


Motivációnak itt van hozzá egy blog és fórum:

[link]


Ezt érdemes elolvasni (bár tudom, hogy lány vagy):

[link]


De lányok is tolják a fegyencet nagyon jó eredménnyel. :)

2013. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a történet tényleg jó.:)
2013. jan. 30. 15:42
 8/13 anonim ***** válasza:
am a fegyencet le tod tölteni netröl is
2013. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pont azt néztem és le is töltöttem, de azért köszi! :)
2013. jan. 30. 16:22
 10/13 anonim ***** válasza:
mondjuk én csak az 1 tudtam letölteni,ha esetleg megtalálod a 2 szólj,amúgy ezt nézted bodyrock tv szerintem ez is jó.
2013. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!