Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot tudnék élvezni?

Milyen sportot tudnék élvezni?

Figyelt kérdés

Sok mindent kipróbáltam, az elején megtetszett, aztán már csak azért jártam, mert tudtam hogy kell, mert hát mégse adjuk fel, egészséges, megy a barátnőm is, stb. De minden alkalommal szenvedés volt rávennem magam, nem éreztem hogy húha de jó megyek (kivéve első alkalmakkor, mert akkor mindig elhitettem magammal, hogy szuper lesz), és közben is az órát néztem, hogy mikor lesz vége.

Vagy épp élveztem, de meguntam, pl. szeretek korizni, biciklizni, de ha hetente csinálom, már csak szenvedés, és ugyanúgy várom hogy mikor lesz vége.

Hozzátartozik, hogy finoman szólva nem vagyok túl ügyes, ez kiskoromtól fogva így volt tehát pl. a csapatsportokat sose szerettem. Illetve hogy nem vagyok versenyző alkat, nincs bennem olyan hogy a legjobb akarok lenni, ezért adtam fel pl. a futást, mert csak egy rövid ideig ment, hogy lelkesítsem magam azzal, hogy nahát ma is több ment, hiába volt szenvedés.

Vagy ez az élet rendje, és mindenki azért sportol, hogy lefogyjon vagy nyerjen?


2013. jan. 30. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez alapján hogy lehet megmondani, hogy milyen sportot élveznél? :)

"Vagy ez az élet rendje, és mindenki azért sportol, hogy lefogyjon vagy nyerjen?" Nem.

2013. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lovaglást próbáltad már? A leírásod alapján szerintem az tetszene :)
2013. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

utsó válaszoló: lovas létemre énis arra gondoltam, de szerintem még az alapoknál feladná, mielőtt eljutna egy élvezhető vágta szintjére.. :/

"...nem vagyok versenyző alkat, nincs bennem olyan hogy a legjobb akarok lenni..." szerintem ez nem egy lovas ember.

2013. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *Glissade* ***** válasza:
Szerintem ne gondolkozz ilyeneken. Csak csináld! Majd évek, vagy pár hónap multán megszereted a választott sportot.
2013. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Járj fitneszterembe.Oda nemkell óriási ügyesség és tehetség és gyorsaság,de akaraterő az kell!Szerintem az ami hiányzik belőled legjobban!.Amúgy haverom is kb olyan mint te.Ő is inkább beszélgetni jár a terembe mintsem edzeni.(Megis látszik az eredménye)

Én amikor valamilyen sportot elkezdtem mindig 100%-on hajtottam(fizikailag és szellemileg egyaránt)azért hogy fejlődjek.Csak úgy érheted el amit akarsz.

De nem egy hétig kell 100%-on edzeni hanem évekig.Erre kell az igazi akaraterő!

2013. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, bár így utólag úgy érzem nem volt túl sok értelme feltenni a kérdésem.

Nekem a sport kikapcsolódás lenne, ahol nem kell stresszelni, mindent tökéletesen csinálni, nekem nem eredmény kell. Nem azt mondom, hogy lötyögni akarok meg lazsálni, de nem is szenvedni, azért hogy elérjek valamit - én az oda vezető utat akarom élvezni, nem a sikert.

2013. jan. 30. 22:37
 7/7 *Glissade* ***** válasza:
Ezt valóban jól látod, az oda vezető út a lényeg, és nem a "cél":)
2013. jan. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!