Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 4 napos láb nélküli edzésterve...

4 napos láb nélküli edzéstervet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Eddig elég összevissza edzettem így megálltam a növésben.

Sajnos a térdeim miatt lábra nem tudok edzeni meg már ígyis elég vastag. Ezért csak egy olyan kéne ami maximálisan fejleszti a váll hát mell bicó tricepsz hast...előre is köszönöm


2013. jan. 31. 16:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hozzaerto szemelytol igy lattatlanban nem fogsz pontos edzestervet kapni, mert ahhoz kellenek parameterek, hogy ossze lehessen allitani ill tudni kell az egeszsegi es edzettsegi allapotodat. De baarmelyik konditeremben keszitenek neked.
2013. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azthiszem félreértetted a kérdést...nem konkrét gyakorlatok kellenek hanem h. meiyl nap milyen izomra edzek
2013. jan. 31. 17:13
 3/11 A kérdező kommentje:

Az edzettségi állapotnak ehhez nem hiszem h. sok köze van.

De ha annyira érdekel 1 éve edzem

18éves 185cm 84Kg vagyok nincs semmi betegségem 80-al nyomok fekve 35Kg-os rúddal bicepszezem állva rúddal persze nem csak ezeket csinálom csak nagy átlagban az edzettségi szintemet próbálom neked előadni h. választ kapjak a kérdésemre

2013. jan. 31. 17:17
 4/11 anonim ***** válasza:

pedig igaza van az elsőnek.

a sérült testrészt nem kihagyni kell az edzésből,totál elhanyagolni,hanem ha kell speciális edzést,akár gyógytornát csinálni rá ha attól javul akár 1%ot is.

a vastagsága meg mindegy,ha sz@r.

az edzés lényege-legyen az bármilyen-a képességek fejlesztése,a tökéletes működés megtartása.

2013. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rokkant egyszerűen csak még nem érzem sükségességét ott is szenvedni amíg a karom hátam vállam stb úgyis nő még:)

Ti egyáltalán edzetek?

2013. jan. 31. 17:26
 6/11 anonim válasza:
Ha mar ilyen intellingens a hozzaallasod, en (elso) sportoktato vagyok, emellett egeszsegugyi vegzettsegu. S ha nem fogadod el a helyes valaszokat, kart tehetsz magadban. Az legalabb a te felelosseged.
2013. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Láb nélkül felesleges 4 napra szétszedni. De mi baja a lábadnak? Az én térdem is recseg-ropog 10 év foci miatt, de érdekes mód SZABÁLYOS guggolásnál meg se nyekken. Ráadásul ez a mondatod elárulja, hogy itt igazából a hozzáállással van baj és p!csáskodásról van szó: "...még nem érzem sükségességét ott is szenvedni amíg a karom hátam vállam stb úgyis nő még..."

Montez térde is szar, mégis 100-al guggol. De nembaj, legyél Te is ilyen kis nyalóka formájú, tyúklábú páva, úgyis ilyenekkel van tele az összes terem, biztos ez a menő. :)

2013. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen most ez a menő:))

Végre válaszolt valaki aki edz is nem csak valami tornatanár.

Am el fogok kezdeni lábazni is majd ha kedvem lesz de addig ezt úgy veszem h. kisérletezek a testemmel h. mit hogyan meddig érdemes még csinálni. Eddig senki sem szólta még le a lábam de majd edzek arra is...elvileg szabadon élünk akkor hadd döntsem el én h. mire akarok edzeni csak kérlek segíts ebben.

2013. jan. 31. 17:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Elmondásod szerint már egy éve edzel...meddig akarsz "kísérletezni"? Egyébként nagy titok, de egy jó lábedzés elősegíti a felsőtest fejlődését is.

Egyébként már válaszoltam, láb nélkül nem érdemes 4 napra szétszedni az edzést. Nincs annyi izomcsoport, hogy úgy szét tudd szedni. Vegyük a főbb izomcsoportokat:

- Mell

- Bicepsz

- Tricepsz

- Hát

- Váll

- Has


Ezt ha kettesével csinálod akkor 3 nap jön ki, semmi értelme mondjuk külön bicepsz vagy tricepsz napot tartani, mert ezek olyan kicsit izomcsoportok, hogy egy jó intenzív edzéssel bemelegítéssel együtt fél óra alatt ki lehet gyilkolni teljesen.

Amúgy nekem is lenne egy kérdésem. Véletlen nem papucsban edzel?

2013. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

És ezeket mindegy hogyan osztom be?

Mert pl a hát meg a bicespz annak nem szabad egymás után lenni igaz?

Am igen.

2013. jan. 31. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!