Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás mennyire jó zsírégetésre?

A futás mennyire jó zsírégetésre?

Figyelt kérdés
van egy kevés zsír a hasamon, és el szeretném tüntetni! de nem diétával! jó persze.. nem eszem olyan sok édességet, sőt semmi édességet stb. napi 30 perc futás az mennyire hatásos? mellette minden más nap edzem!

2013. jan. 31. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez igy tökéletes,semmi édességet ne nyomass + én úgy csinàlnám a helyedben , hogy reggel 20 perc futás és este 20 perc.Persze ha van időd!De a fehérje menjen,hogy kevesebbet veszíts az izomból ! :)
2013. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a futás az jó,de ha tudsz akkor többet,mert én úgy tudom 30 perctől ég a zsír
2013. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
Mit nevezel futásnak? Kocogást? A 30 perc jobb mint a semmi, de jobb lenne egyhuzamban 50-60 perc.
2013. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát reggel semmi képpen, mert fél 6-tól 3-ig suliba vagyok csak este van időm, és olyan közepes tempóba futok! nem is gyorsan, nem is lassan..
2013. jan. 31. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor viszont este 50 perc...
2013. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!