Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik hatásosabb...

Szerintetek melyik hatásosabb zsírégetésre, formálódásra (főleg comb)? Ellipszis tréner, futás, sztepper, síelőgép.

Figyelt kérdés
Ellipszisezni szoktam. Kipróbáltam a futást, de azzal még szenvedek, kapaszkodás nélkül nem megy... Utcán meg fogok futni a sok mászkáló emberek között...
2012. jan. 23. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Márpedig a futás a legjobb, mert az minden izmot megdolgoztat. És igen, utcán/parkban/akárhol kellene futni, és nem futópadon, mert sokkal kevesebb erőt fejtesz ki, hisz a talaj mozog alattad és nem te mozogsz a talajon.
2012. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Futnék én, de az utcán mászkáló emberek idegesítenek. Amúgy sem szeretem, ha lesnek, de így jobban néznének, mit csinálok. Marad az edzőterem... :(
2012. jan. 23. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend és heti 1-2 kemény láb edzés. ettől lesz formás a combod.

zsírégetést hagyjuk, mert látom nem értünk hozzá. előbb legyen meg a formás combod, utána majd kiírsz egy új kérdést fogyásról. egyszerre a kettő nem megy.

2012. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi van? Nem értem az utolsót.... Én nem írtam ki semmit ezzel kapcsolatban, de még hasonló témáról sem...

Amúgy járok edzőterembe 1 éve már és csak a combom nem akar formálódni. Vékonyabbat szeretnék és izmosat, nem pedig vastag hájasat. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy melyik a leghatásosabb edzés minden szempontból?

2012. jan. 23. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:

"formálódásra (főleg comb)"

írtál.


és mivel kis terhelésű edzések, egyik sem hatékony erre. ha van 6-8 éved, amit a sportban eltöltesz, akkor persze meg fog látszani az eredménye.

viszont szerintem rengeteg parasztvakítás és tévhit kering fénysebességgel a fejedben, így pedig nehéz hatékonyan edzeni.

2012. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint súlyfelesleged már nincs? Ha esetleg mégis van, előbb add le a plusz kilókat, utána formásodj, alakulj, izmosodj!
2012. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!