Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tennetek fel nekem kepeket...

Tennetek fel nekem kepeket olyanokrol akiknek 3 kg -mal valtozott a testsulyuk?

Figyelt kérdés
Ugy normal magassagnal, es noknel erdekel a tema. 2 ember is mondta, hogy 3 kg felesleg van rajtam, de en ezt sokkal tobbnek gondolom. Pedig az egyikuk edzo. Es tudom, hogy nem udvariassag miatt mondtak, hanem mert igy latjak. De en nem igy latom.

2013. febr. 1. 23:24
 1/8 Osynho ***** válasza:
Mi az, hogy 3 kg felesleg? Meg honnan mondták meg? :D 3kg-ot simán vízből is lehet fogyni, aztán izomból is. :)
2013. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kerdeztem, hogy szerintuk kb mennyit kene fogynom, mennyi rajtam a felesleg. Es erre volt a valasz 3 kg. Nyilvan a felesleg az mar zsirbol es vizbol is all, nem csak az egyikbol. Vagy tevedek? :-) Amugy ez igy egy het alatt jott fel, pedig nem ettem tobbet, inkabb csak nem mozogtam azon a heten egyaltalan.
2013. febr. 1. 23:29
 3/8 A kérdező kommentje:
A lenyeg, hogy szeretnem latni a kulonbseget mi az a 3 kg, egy atlagos normalis fogyasnal.
2013. febr. 1. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:

egy személyi edző,max azt mondja,hogy testzsírból kellene leadni valamennyit,mérés után megmondja egész pontosan is.

súlyban a nők lapjások,meg az anorexek szoktak méreckedni és ebből messzemenő következtetéseket levonni,mert nem tisztázott,hogy miből történik.

uh ha nő vagy,akkor a testzsír%od lődd be 18-20%.

a jó csajoknak kb ennyi.

2013. febr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
3 kiló változás nem hiszem hogy nagyon látható lenne képen, maximum a testtömeg-indexed alapján mondhatták, ha csak ránézésre, akkor vagy nagyon profik, vagy nem értenek hozzá.
2013. febr. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kb 20% körül legyen a testzsír-százalékod, ne a kilót nézd. A tükör megmondja.:)

[link]

2013. febr. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi :-) Ez a kep igen hasznos.
2013. febr. 2. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:
elmegyek a wc re és fektetek egy nagy kábelt akkor is kijön belőlem 3 kiló!Pedig nem is fogyózok XD
2013. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!