Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Három napja kicsit súlyzóztam,...

Három napja kicsit súlyzóztam, és most izomlázam van. Nagyon fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csütörtök este egy kicsit súlyzóztam 2 db 3 kg-os súlyzóval, kb 5 percen keresztül pumpáltam felváltva jobb-bal kézzel. Másnap éreztem egy kis izomlázat. Aztán már azt vettem észre, hogy ki se tudom nyújtani a karom. Vagyis kitudom, de fájdalmak közepette. Mit tegyek? Még nem tartott ilyen sokáig egy izomlázam se és nem is fájt ennyire. Nagy baj lehet? Kicsit ideges voltam azon az estén és muszáj voltam valahogy levezetni, de túlzásba vittem. Valami ötlet? Legalább hétfőre jobb legyen valamennyire. De lehet gond van?

2013. febr. 3. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél lóbalzsamot vagy izomlazítót, vagy jégzselét. Ez eltart egy 3napig még. Hirtelen edzetted meg,nem volt hozzászokva.
2013. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
úristen! 3kg súlyzóval nyomtad folyamatba 5 percig? Hát én max elfáradok de nem lesz izomláz...hány éves vagy te 10? xD
2013. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonlo bajom! Nekem majdnem egy hetig be volt allva a karom nem birtam kinyujtani a kezem nem birtam a valllan fole emelni..:D

En is a lobalzsamot ajanlom illetve jo forro furdot! Olyankor nekem szepen ellazult az izom mg felgyorsul a verleringes is egy kicsit.

2013. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


2. NEm vagyok 10 éves. Csak még régen kaptam azt a súlyzót és nincs más. Ritkán szoktam használni. Most hírtelen elkezdtem és valószínű azért. Amúgy pontosan nem tudom hány percig, de lehet több volt mint 5. (nem időre mentem, hanem zenére, és mikor vége volt kezdtem elölről)

2013. febr. 3. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit kell leoltani? .. Annyival nyomj, amennyivel tudja, valahol el kell kezdeni. El fog múlni, ha egy hét múlva is megvan akkor fordulj dokihoz. Amúgy nekem is ilyen volt, nem köll pánikolkodni.
2013. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2. válaszoló az XD ből megmondom te se vagy több 20-nál, segíteni viszont nem segített a balf@sz keménykedős válaszod. Pihentesd. csak kimerült az izom, de nem valószínű hogy baj lenne vele. Ha mégis orvos ... de nem izgulj, nem lesz... csak erősebb leszel.
2013. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-3 kg ??az igen:)
2013. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!