Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy 50 éves férfi szeretné...

Ha egy 50 éves férfi szeretné leétni a zsírt a hasáról, milyen edzést végezzen?

Figyelt kérdés
Korábban nem mozgott és a térde sem 100as.

2013. febr. 4. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szálkásító diéta + heti mimnimum 3-4 aerob edzés, pl gyors gyaloglás, bicaj, ellipszis tréner, úszás, stb.

Mehet mellé pár saját testsúlyos edzés is, pl fekvőtámasz, hasprés, lábemelés, húzódzkodás, stb.

2013. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj az étrenden nem akar változtatni. Amúgy én is ilyenekre gondoltam. Gyaloglás, kevés hasizom, rövid szünetekkel tűsdelt erősítő edzés.
2013. febr. 4. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a fogyás 70-80% ban az étrenden múlik, sõtt anélkül lehetetlen, én fél éve kezdtem bele az itt tanácsolt diétába 120 kilónan, most 98 vagyok, elõte 10 éven át mindig kipróbáltam mindenféle csodadiétát, meg agyon reklámozott csodamasinát, de már látom, hogy csak életmód váltással lehet fogyni...
2013. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ráadásul hosszútávon is csak így tartható az eredmény

amúgy grat. a fogyáshoz

2013. febr. 5. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
hosszútávon nincs vele gond, pont errõl szól az életmód váltás, csak az elsõ pár hèt nehéz, utána az a normális... csak ünnepekkor nemszabad bünbe esni.
2013. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!