Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó hogyha más fél hete...

Ez jó hogyha más fél hete szedem a zöld Jumbot ?

Figyelt kérdés
(shop. Builder.hu/termekek_reszletes. Htm4? id=6100) 4,4-esett és már 4 kilót sikerült hiznom, persze edzek is mellette.15 éves vagyok 160 cm magas és mostmár 47 kg.

2013. febr. 4. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem jó, mert annak nagy része zsír lesz. Havi netto 1kg izomnövelés lehetséges naturálban, az is csak az első évben. Tehát heti kb 0,3-0,5 kg lenne a helyes ütem. Fölötte nagy mértékű zsírosodás lesz.

A jumbo maradhat edzés után, de nem kell nyakalni napközben is. És az étrend is fontos!

2013. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elég sovány lehetsz... egyébként lehet hogy annak a nagy része háj volt, nem izom. 4kg izom kicsit sok másfél hét alatt :D


Jobban tennéd ha az étrendedet is rendbetennéd. Az általad linkelt oldalon vannak róla cikkek...

2013. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sovány vagyok vagyis inkáb csak voltam.Most ahogy megnéztem magam egy kis zsir van az oldalamon és a hasamon de mellizmon szinte nincs és máshol se.Egyébként ha van egy kis felesleg a hasamon az nem érdekel nem profi szinten gondolom a testépitést.
2013. febr. 4. 20:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól még nem kell zsírt felszedni nagy mértékben, mert nem gondolod komolyan!
2013. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A jumbo mivel igen sok a szénhidrát benne, a javasolt adagot felezném, és hozzátennék még whey prtoeint.
2013. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyik haverom úgy tömegel,hogy mindenből csak zabál. havi 4-5kg-ot szokott felszedni( tudja ő is h ennek nagy része zsír,de ő nem fog számolgatni azt mondta.) Ezt tolja egy fél évig utána 2-3 hónapig szálkásít.(De szerintem ennek nem sok értelme van)
2013. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szóval ebből azt akartam kihozni,hogy inkább legyen havi max 2-3 kg a felszedett tömeg,mert majd sokat kell leadnod diétánál
2013. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Így van, a sok zsírral szálkásításnál több izom is megy le. Nem érdemes nagyon behízni.
2013. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam hogyha elérem a kivánt súlyt akkor a "zabálással"is leállok és egy normál étrend mellett még szedek whey protein-t.De egyébként a környezetemben is mindenki azt mondta hogy egyek sokat mert már nagyon sovány vagyok.
2013. febr. 4. 20:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, csak nem mindegy, hogy miből mennyit. De minek kérdezel minket, ha nem hiszel el semmit? Akkor hallgass a havrokra, tuti jobban értenek hozzá gondolom.
2013. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!