Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo Professional helyett,...

Jumbo Professional helyett, van valami jobb tomegnovelo?

Figyelt kérdés

23 eves 184 cm, 70 kg ~ voltam. Sima Jumboval kezdtem (4,4Kg)es feljott kb 6-7 kilo.Nem szeretnek hizni tovabb inkabb izomtomeget szeretnek.Tudnatok valamit ajanlani vagy jo a Jumbo Prof.(heti 4 edzes)

Elore is kosz.



2013. febr. 5. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy te nem szeretnél hízni, de izomnövelés zsírosodás nélkül naturálban nincs! Illetve extrém ektomorfoknál lehetséges, de az ritka. Szóval nem tudod megúszni, hogy ne zsírosodj. És ez nem egy tápkiegen múlik, hanem az egész napi étrenden! Nem is értem, hogy miért csak a tápkiegekben bíznak az emberek. Az egész étrend a fontos, a tápkieg csak egy része a dolgoknak.

Pontosan lődd be a kaját, hogy max heti 0,3-0,5 kilót növekedjen a testsúlyod, és akkor kevés zsír jön az izom mellé. Mehet edzés után jumbo prof, volumass, myomax, bármi ami jobbféle tömegnövelő, azaz legalább 30% a fehérje benne. A legjobb megoldás szerintem egy tejsavóprotein + ehhez gyors szénhidrát (dextróz, maltodextrin, vitargo, Carbo X, Supercarb fast, stb) edzés utánra. Így te tudod szabályozni az arányokat és a reggeli zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint.

2013. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!