Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen az ideális futó cipo?

Milyen az ideális futó cipo?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Könnyű, szellős, tartós, Saucony.
2013. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Neked lehet, hogy a Saucony, kedves első, de nem biztos, hogy az mindenkinek jó... Nekem például a Saucony szétszedte a lábam, a Nike meg tökéletesen kényelmes.


Amire figyelni kell:

- lábállásnak megfelelő cipőt válassz (neutrális, pronáló, szuplináló)

- méret jó legyen (utcai cipőknál általában 1-2 számmal nagyobb kell a tágulás miatt)

- futófelületnek megfelelő cipő választása (utcai, terepfutó)


Saucony boltban nagyon felkészültek az eladók, nagyon jó szakmai tanácsokat adnak, de ott csak saucony cipő van. Nekem az nem vált be. Spuri futóboltban is jó a személyzet, sokféle cipőik vannak.

2013. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Spuri boltot ajánlom én is, a Sauconym is onnan van.

Mindenképpen próbáld fel mindkét márkát, mert a Saucony érzésre is lényegesen jobb, mint a Nike és mellesleg egy 10 ezressel olcsóbb is. Drágán sz@rt venni nem jó biznisz.

2013. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nincs tuti márka vagy típus, az a jó, ami neked jó. A Saucony azért viszi a pálmát, mert szakemberek adják és viszonylag széles a választék, ezért könnyebb rátalálni a megfelelő cipőre. Nekem is az jött be, 800 km után bátran mondhatom, hogy bejött, jöhet a következő. Ja, és a saját véremen tanultam meg, hogy még a zokni is fontos...
2013. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!