Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásítás vs tömegnövelés?!

Szálkásítás vs tömegnövelés?!

Figyelt kérdés

170cm és 63kg vagyok. Tulajdonképpen izmosodni szeretnék kondiba is járok csak nemtudom, hogy melyik lenne hasznosabb. Mindneki mást mond.

16f



2013. febr. 6. 17:51
 1/9 VicToooR x GB ***** válasza:
100%
Neked először tömegelned kell ! Utána kell csak szálkásítani egy szárazabb forma érdekében.
2013. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod egyáltalán melyik mit jelent?
2013. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Csak emg vagyok akvarodva, mert mindenki mást mond hogy mit kéne.
2013. febr. 6. 18:03
 4/9 dirtboy ***** válasza:
100%
neked ilyen súly és magasság mellet tömegelned kell nem kérdés.
2013. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha felraknál egy képet az hasznos lenne.

Lehet valaki 170 centivel 63 kilósan annyira zsíros, hogy előbb szálkásítani kéne kicsit, ezt így nem lehet megmondani. Én is 175 vagyok, 72 kilósan indultam de lett volna mit lepucolni már akkor is, most meg szívhatom a fogam, mert amúgy is bezsírosodtam, de legalább nem lenne most rajtam annyi.

2013. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
100%
170/63 16 évesen valószínűleg erősödnöd kéne, főleg, ha mindenki mást mond. A lényeg, hogy kezdd el az edzést. Szálkásítsanak a profik, te csak arra vigyázz, hogy ne hízz el és közben erősödj. Ez meglesz, ha rendesen csinálod. Szóval fölösleges a kérdés. Ha tök kezdő vagy, akkor izmosodni fogsz, és most ez a lényeg.
2013. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól szűrtam le, tömegnöveljek de közbe kardiozzak is, hogy ami feljön zsír közbe az lemenjen és csak az izom maradjon?
2013. febr. 6. 21:13
 8/9 dirtboy ***** válasza:

nem jól értetted,ilyen nincs amit írtál.

nem lehet egy időben zsír is leadni és izmot is építeni.

te most csak a tömegnövelésre koncentrálj jó pár hónapig.

2013. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ésha most tömegnövelek azt nyárra le tudom gyúrni?.. :)
2013. febr. 6. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!