Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogyan állítanátok össze...

Ti hogyan állítanátok össze egy 3 napos edzéstervet?

Figyelt kérdés

Fél éve járok egy elég komoly edzőterembe,ahol mindenre van lehetőség,ezelőtt otthon edzettem és tulajdonképpen rendes edzéstervem sem volt.Szeretnék összeállítani egy jó kis edzéstervet,de azzal mindig bajom volt,hogy melyik izomcsoportokat szabad egy napra tenni.Mit ajánlanátok,hogyan edzem meg az összes izmot(kivéve láb,mert arra külön napot tartok) 3 nap alatt,hogy ne is edzem túl magam,de fejlődjek is rendesen?

Gyakorlatokat nem fontos írni,csak hogy melyik izomcsoportokat lehet egy napra pakolni. Köszi :)



2013. febr. 6. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
magarul akkor 4 napos teljes test edzés kell?
2013. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak arra lennék kíváncsi,hogyan célszerű az izomcsoportokat szétosztani 3 napra,de abban a láb ne legyen benne.
2013. febr. 6. 18:12
 3/4 poiu ***** válasza:

Ha rákeresel, találsz egy csomó különfélét. Pl.

[link]

[link]

[link]

Kísérletezz, hogy neked mi jön be (nekem pl. az osztott láb :-), és ne félj váltani, mert váltani amúgy is kell.

2013. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. febr. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!