Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kicsit pocakos vagyok, a napi...

Kicsit pocakos vagyok, a napi 100-150 felülés mennyi idő után látszik meg rajtam, úgy hogy ne legyen még kockás? Mit csináljak még ezen kívül? 16/L

Figyelt kérdés
Kondiba nem tudok eljárni, és sportolni se sportolok, normális a súlyom is, csak ez a pocak... Előre is köszi a válaszokat!
2009. szept. 4. 20:46
 1/2 anonim válasza:
100%
nem kell attól félned h kockás lesz a hasad. azok a testépítő nők akiknek kockás a hasa, kemény diétát folytatnak a fotózás előtt, hogy az a minimális zsírréteg is eltűnjön, vagy "cuccokat" szednek. úgyhogy csináld csak nyugodtan, nem lesz kockás. (vagyis kockás az most is, csak ugye nem látszik)
2009. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azért ki kell hogy ábrándítsalak, amennyire a férfi testépítésben alap a dopping, a nőiben csak nagyon magas szinten alap. tehát az ilyen fitness forma meg hasonló kategóriákban nem, pedig azért azoknak is tud kockás lenni a hasuk :) Ez csak diéta kérdése. egyébként nem tudom hogy lehet sport nélkül élni!
2009. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!