Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1hete kezdtem el kondozni és...

1hete kezdtem el kondozni és akarok valamit szedni mellé ami segit a növekedésben? Ha valaki valami jót tud kérem irjon köszi

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tejsavó pl:Myprotein,árban nagyon megéri és JÓ is,és mellé dextróz 50 g,Igy a legjobb mert akkor proteint tudod tisztán is inni,plReggeli zabpehelyhez
2013. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 hét után, nem tudsz bevinni szilárd tápanyag formájában? Hány kg vagy?
2013. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
72 kg vagyok és 175 cm
2013. febr. 6. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hét után remélem nem koxolni akarsz. :) Tömegnövelő étrendet szedj, ha nincs meg szilárd kajából a kellő fehérje, akkor protein táplálékkiegészítőt is vegyél, meg edzés utánra gyors szénhidrátot(dextróz pl.).
2013. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Muramista. Egy hét után próbáld meg élvezni, amit csinálsz. Mert amit csinálsz nem hetek, hanem évek alatt hozza meg az eredményt. Ha csak azért csinálod, hogy 3 hét után láss valamit a tükörben, akkor elkezdeni sem érdemes. Edz, nézz utána és legyél türelmes.
2013. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!