Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek miért jött fel 4...

Szerintetek miért jött fel 4 hónap alatt ennyi háj? 14éves fiu vagyok. Mitől lehet ez? És szerintetek ez normális érték? A testzsírt az iskolában műszerrel mérték. Heti 2 szer járok edzésre.

Figyelt kérdés

adatok:


4hónappal ezelött: 4 hónappal késöbb:

testsúly:44-45kg testsúly:53-54kg

magasság:153cm magasság:157cm

testzsír:12% testzsír:23,6%

megjegyzés: megjegyzés:a hasamon elég sok

koskás a hasam. a háj és eltüntek a kockák.



2013. febr. 15. 16:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Csontok növekedése miért váltana ki zsirosodást. Am ugy röhögök amikor valakinek sokat kell tanulnia 14 évesen :D, én ennyi idősen telibeszartam a dolgokat és mégis első helyen kerültem be a gimnáziumba
2013. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

némi testsúlygyarapodás ráírható annak a számlájára, hogy nőttél, de nem ennyi

a testzsírszázalékod 4 hónap alatt majdnem a duplája, ez nem annyira normális

hanyagold a zsíros ételeket, az édességeket, a gyorskajákat(nem mondom, hogy egyáltalán ne egyél, csak mértékkel!)

2013. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a korban inkább amikor hirtelen nyúlnak a fiúk, a súlyuk lassabban növekszik mint a magasságuk (arányosan), tehát még vékonyabbnak tűnnek. Pl nekem is ez volt, meg még jó ilyet ismerek.

10 Kg nagyon sok 4 hó alatt.. Figyelj amúgy, 14 vagy, nem LÉTEZIK , hogy nincs időd heti 3x 1,5 órára.. Ebből 1 lehet mondjuk pénteken, akkor úgysem sürgős a tanulás. A másik vasárnap. Valamint azt elfelejted hogy a sport fontos az egészség megőrzése érdekében. Nem lehet hanyagolni.

2013. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs időm,és most nem viccelek.Nekem fontos a tanulás.Mert jó gimnáziumba szeretnék menni
2013. febr. 16. 17:18
 15/19 anonim ***** válasza:
ha csak ennyi tanulással jutnál be oda akkor az agyad nem oda való.
2013. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy valaki nem való valahová. Az akarat nagy úr, ami manapság ritka.
2013. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azért tanulok sokat mert sokféle versenyre megyek,és azok sok pontot adnak a továbbtanuláshoz.Ezért tanulok olyan sokat.Egyébként szerintem térjünk vissza a témához,ha nem gond.
2013. febr. 16. 21:38
 18/19 anonim ***** válasza:
De mar megadtu a választ, ne zabàlj annyit mint egy viziló, az ètkezèsed alapjàt a sovàny húsok ès a zöldsegek alkossák. Szènhidràtból csak barnarizs, teljes kiörlésü kenyér. Ezektől nem leszel éhes. A harcosok étrendje segíthet
2013. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De sportolnod akkor is kell. Egyébkémt meg nem most volt a felvételiírás, akkor meg minek tanulsz?
2013. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!