Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismét a "kocka has" témát...

Ismét a "kocka has" témát feszegetném. Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Van a hasamon úgy 2 cm réteg zsír, a hasfalam és a hasizom alakja jól látszódik, de a kockák még nem. Milyen étrendet javasoltok illetve milyen kardió edzést és hasizom gyakorlatokat? ( Heti 3x járok edzőterembe edzeni ) 17/F

2013. febr. 19. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta kell ls heti minimum 3-4 aerob edzés.
2013. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Első!

diétát kifejtenéd nekem kicsit? és a 3-4 aerob edzés mit takar ? Itthon van egy lépegető gép, azt szoktam nyúzni. ( illusztráció : [link] )

2013. febr. 19. 22:01
 3/14 anonim ***** válasza:
A stepper az lóf*sz. Biciklizz, fuss, ússz vagy valamit ami intenzívebb, de még nem halálfárasztó.
2013. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2 g*testtömegkg szénhidrát (ch).   

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.   

ezekből kellene összerakni az étrendet:   

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.   

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.   

zsír: omega3, lenmagolaj.   

Itt találsz étrendeket is:  [link]


A lépcsőzőgép is jó, vagy bicaj, kocogás, ellipszis tréner stb. 40-50 perc legyen közepes intenzitással.

2013. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben akkor a futást választom inkább, hatásosabbnak tűnik mint a biciklizés, az úszás pedig költséges lenne, mivel a hely ahol lakok pillanatnyilag bezáratta az uszodát.
2013. febr. 19. 22:06
 6/14 anonim ***** válasza:
A linkben ellipszis tréner van, ami teljesen megfelel.
2013. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem, akkor már ezt is tudom. Én csak egy ismerősömtől kaptam, mert neki volt felesleges gépe . Ment a zöld kéz mindenkinek. Köszönöm! akkor heti 3-4 alkalommal 40-50 perc futás(alkalmanként) megoldaná ? Persze hasizom gyakorlatok mellett és megfelelő táplálkozással.
2013. febr. 19. 22:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szuper! Az utolsó étkezés mikor legyen ? Mert az esti "nasi" nem jó azt tudom.
2013. febr. 19. 22:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt mehet még egy kis sovány túró.
2013. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!