Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki milyen táplálék kiegészítőt...

Ki milyen táplálék kiegészítőt ajánl izomtömeg növekedésre és energetizálásra?

Figyelt kérdés
kérem h tényleg csak a kérdéssel kapcsolatba válaszoljatok mer igen az étrendem rendbe van és minden más is csak mer már régebben kérdeztem és akkor csak annyi választ kaptam h milyen táplálék bevitel kell meg miből mennyi, konkrétan termékeket szeretnék tudni h ki mit ajánl

2013. febr. 19. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Fehérje, zabpehely, creatine.
2013. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 °:Amigo:° ***** válasza:
MHP Anadrox
2013. febr. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legfontosabb egy jó multivitamin: multi pro, mega daily one plus, vitabolic, stb.

Edzés utánra tejsavóprotein + 40-50 g gyors ch (pl dextróz, vitargo, carbo x, stb.)

Sok jó protein van, pl.: Whey C6, Peak whey fusion, Stillmass 6:3:1, Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof., Biotech nitro pure whey gold, California fitness 100% whey, Dymatize Elite whey, Twinlab whey fuel, VPX Syngex, stb..


Ha ezek megvannak és még van lóvé, akkor költhetsz kreatinra, aminosavakra.

2013. febr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez mind faszsag, spartaba se volt ennyi sok kotyvalek sem a gladiatoroknal. Szerintem ha megfeleloen taplalkozol es edzel akkor ezek nelkul is meglesz a hatás. Aki lehurrog annak pedig ezt ajanlom: paul wade-fegyencedzes
2013. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó de lehet hogy az illető nem 5-6 év múlva szeretnek olyan izmos lenni mint fehérjével 1 év alatt.
2013. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!