Mi a vélemény erről a Peak Man programról, oldalról, spenótos táplálékkiegészítőről stb. , úgy az egészről?




válasza:



válasza:Ezt így kategórikusan nem lehet kijelenteni. Ellenben az tény hogy hogy egy Peak vagy egy HiTec Whey Fusion vagy Whey C6 protein a kategóriájában nagyon jó!!
Az is tény hogy all-in-one tömegnövelők területén messze veri a többi márkát.
Az is tény, hogy az edzés előtti termékeikben versenyző társ nincs a piacon.
Kapcsolódó kérdések:
És persze jó minőségű legyen.
Esetleg ha nincs erre szerevezett program, ha esetleg veszek ehhez kapcsolódó könyvet, el tudom sajátítani? Vagy mindenképp tanárra van szükség? Tudtok valami könyvet ajánlani?
Vélemények róla?
Milyen hatásos?
Szóval találtam ezt a szálkásítási programot a neten és az edzés tervet nézve eléggé majomkodásnak tűnik az eddigi nézeteimhez képest.Nagy részt saját testsúlyra épülő gyakorlatok, konkrét ismétlést nem ír csak30mp ez 30mp az szuperszettbe ahogy csak tudod (hol van az...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!





