Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás hasból, fenékből,...

Fogyás hasból, fenékből, combból konditerem NÉLKÜL? Lehetséges? Ha igen, milyen gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés

3-4 hónapig jártam kondiba az egyik munkatársammal... de mára már nem igazán tehetjük meg, hogy befizessünk akár félhavi bérletre is..

Ezért arra gondoltunk, terepen ill. sportcsarnokba mennénk, hisz van itt a közelünkben. Milyen gyakorlatokat csináljak ami kifejezetten a kényes területeket érinti?? (Has, fenék, comb...)

Előre is köszönöm!!



#fogyás #has #fenék #comb #kinti sportok
2013. febr. 20. 08:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem meg a futástól lement a mellem, a hasam, fenekemen még mindig van egy kicsi felesleg. Mert én meg felülről fogyok először. Szóval az elméletedről, kérdező, erről ennyit. Fogjátok már fel, hogy nincsen helyi zsírégetés, a formálódás meg egy olyan szó, amitől a világból ki tudnék rohanni. "Formálódni szeretnél" aha.. mert most úgy jelenleg alaktalan amőba vagy? Miért nem lehet eldönteni, hogy fogyni akarok vagy izmosodni akarok, esetleg zsírba hízni, minek kell ködösíteni a formálódás szóval?

Lehetséges a fogyás kondi nélkül, de akkor mindenhonnan fogysz. Tessék rendes szálkásító étrendet csinálni, biciklizni, futni, mellé meg súlyzós edzést csinálni, és majd szépen eléred a célodat. Nem két hét után kell várni az eredményt!

2013. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Keress rá a "bodyrock"-ra, futás, úszás, kerékpár s egyebek mind jó, de ezek itt igen izgalmas és változatos edzések. Sok videót is találsz. Rövid és intenzív edzések.
2013. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!