Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felmenteni...

Hogyan tudnám felmenteni magam testnevelés alól?

Figyelt kérdés
Tesi tanárom nagyon szigorú mindig futunk de én nem birok futni fáj,szúr az oldalam meg szédülök is futásközben nem bírom! felszeretném magam mentetni tesi alól mit javasoltok mit tegyek? ha el megyek orvoshoz mit mondjak? mert ezzel a panasszal biztos el fog küldeni.... mit csináljak??? előre is köszi
2009. szept. 8. 21:13
1 2
 11/14 anonim válasza:
fiu vagy vagy lány ha lány bejön az hogy mond hogy menstruálsz és nagyon fáj és nem birod egyszer kétszer mondatod ezt persze csak ha lány vagy
2009. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer fáslival bekötöttem a lábamat.

Megmutattam a tanárnak és elmondtam, hogy meghúzódott.

Azt mondta, hogy oké, üljek le és ne erőltessem.

Tök rendes volt, pedig kamu volt az egész.

2009. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben! köszönöm a válaszokat lány vagyok 16 éves nem vagyok túlsúlyos 50 kg a testsúlyom még orvoshoz nem mentem el nem tudom mikor rendel.... asszem először meg próbálok futni ha nem válik be akkor sztem marad az orvos! még egyszer köszönöm
2009. szept. 25. 18:35
 14/14 anonim válasza:
mond azt hogy prosztata-problémáid vannak. én is csináltam ezt egyszer, igaz az egész osztály nevetett de a tesitanárom 1 hétre felmentett XDDDDD
2012. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!