Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg fogyaszt a hullahopp...

Tényleg fogyaszt a hullahopp karika?

Figyelt kérdés
Már régebben csináltam csak eltört és nem tudom hogy hol vegyek.Milyen boltban érdemes venni és Gyöngyösön lakom de nem tudom hol keresemm.Kérlek segitsetek!
2008. jún. 7. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Szia. Kilókban biztos, hogy nem, de a dereket ill. a csítőt keskenyíti. Mindenképpen fából készültet vegyél, mert a titok a súlyban van. Egy hete láttam a teszveszen, kb 3000ért. de érdemes rákeresned a vaterán is.
2008. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
55%
először is nem HULLAhopp, hanem hulahopp. semmi köze a hullákhoz. másodszor miért nem próbálod a játékboltban beszerezni a játákot? harmadszor meg nem kell fakarikákkal, meg vaterával töketlenkedni. veszel egy műanyagot alig egy ezresért, szétszeded, és töltesz bele sót. olyan súlyra gyártod, amilyenre akarod, és kész. ja és igen, fogyaszt. nem tudom, az előző madár hogy gondolta, hogy keskenyebb lesz, de a súly megmarad. ez nem olyan, hogy betömöríti, vagy elteszi máshova.
2008. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 maundrel válasza:
100%

egy kis cikk :

"Hulahoppkarika: munkában a hasizmok



– Egykor: Kedvelt karikánkat egy játékos lelkületű feltaláló, Richard Knerr alkotta meg, az ő kreálmánya a frizbi is. A hulahopp megjelenése 1958-ban az egész rock and roll generációt lázba hozta. Az első évben negyven millió darabot adtak el belőle, majd két éven belül már százmilliósra növelték az eladást.

– Napjainkban: A karika pörgetése, egyensúlyozása alaposan igénybe veszi a hasizmokat, nem csoda, hogy a problémás hastáji-oldalsó területek szupertitkos karcsúsító fegyvereként emlegetik. Érdemes a nehezebb, fából készült típust előnyben részesíteni a műanyag karikával szemben, előbbi ugyanis jóval hatékonyabb, mint a könnyű műanyag modell.

– A szakértő véleménye:

„Sajnos téves az az elgondolás, miszerint a hulahoppkarika karcsúsítja a derekat. Közvetve persze elősegítheti a karcsúsodást, mivel a karika használata közben felmegy a pulzusunk, és emiatt több kalóriát égetünk. Így ha kevesebb kalóriát eszünk, mint amennyit összességében elégetünk, akkor fogyhatunk a derekunkból is, ám nem kizárólag onnan. Az alapállás mindig vállszéles terpesz legyen, de később akár sétálhatunk vagy táncolhatunk is hulahoppozás közben. Aki negyed órán át képes pörgetni, az komoly egyensúlyérzékkel és izomzattal rendelkezik."


egyébként én is műanyagot vettem és megtöltöttem sóval, kék-zöld vagyok tőle, de megéri :)

2009. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

menj el a Delfin játékboltba. 1600ért vettem,és jó nagyon :)


gondolom tudod hol van, tűzoltósággal szemben, az Árkádia mellett

2009. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
En elkezdtem,homokot ontottem bele. De a bal oldalam a medence csontomnal nagyon keeeekkk.Es nem tudom folytatni mert nagyon faaj,vartam 1 hetet muljon el teljesen ujrakezdtem es megint ugy nezek ki :( nem tudom mit csinaljak h ne kekuljek ki mert szeretem csinalni de igy nem lesz hatasa:(
2010. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
29%
2.! xĐ Az hullahopp, drágám :) Először nézz utána a dolgoknak :)
2012. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
/Legalábbis én így tudom 70%-ig, mielőtt lecseszne valaki/
2012. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Először is, sót ne tegyél bele, mert ha nem teli rakod, akkor egyik oldalán megül mindig amikor csinálod, és akkor nem fogod tudni rendesen hajtani. A fa a legjobb, de vannak már masszírozósak is. És tényleg fogyaszt, mint minden mozgás. Ha naponta 10 percet csinálod, hidd, hogy hatni fog! :)
2013. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A hulahopp helyesírása:


[link]

[link]

2016. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A fogyasztó/karcsúsító hatása szerintem úgy lehet a karikának, hogy amikor elkezded használni, megmozgatsz olyan izmokat, amik előtte el voltak kényelmesedve. A rendszeres használattól feszesebbé válnak ezek az izmok, ezáltal tónusosabbá válik pl. a törzsed. Valószínűleg zsír csak akkor lesz kevesebb rajtad, tehát akkor fogysz, hogyha egyszerre hosszabb ideig használod, azaz mint amikor futsz, vagy biciklizel, kardiózol, és legalább fél órát.
2016. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!