Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hullahopp karikázás és az...

A hullahopp karikázás és az ugrállókötelezés fogyaszt?

Figyelt kérdés
és ha igen, akkor heti hány alkalommal csináljam és mennyit?
2010. febr. 27. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mozgás, szóval fogyaszt. Az ugrálókötelezés (egy l) jó választás, és értelem szerűen minél többször csinálod, annál hatásosabb.
2010. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

+telleg csak a fa hullahopp karika fogyaszt? a műanyag semmit nem használl? :S (mert nekem az van)

hol lehet fa hullahopp karikat kapni? és mennyiért? (szlovákiában)

napi hány percet csináljam?

1 hónap alatt mennyi kg menne le? (167cm,58-59kg vagyok)

14.l

2010. febr. 27. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő mozgás, tehát mindkettő fogyaszt valamennyire, minél többször csinálod.

A hullahopp karikánál állítólag az a lényeg, hogy ne legyen túl könnyű, mert akkor rögtön lecsúszik a derékról.

Az egyik ismerősöm homokkal (vagy liszttel) töltötte meg a műanyag karikát, s utána össze szigetelő szalagozta. De hallottam már olyat is, aki vízzel töltötte meg.

Sok sikert.

2010. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönom a válaszokat. megyek és rögtön meg is töltöm homokkal :))
2010. febr. 27. 16:38
 5/9 maundrel ***** válasza:
a hulahopp karika vagy az ugrálókötelezés önmagában nem "fogyaszt". e mellé figyelned kell a kajálásra is. -Nem kell diétázni- csak figyelni arra mit eszel. Hulahopp-ból minimum egy óra / alkalom, és szerintem csinálhatod minden nap, vagy minden másnap. ugrálókötélt először jó ha 10 percig bírod, majd mindig növeld az időt, -te érzed hogy hogyan fejlődsz. ezt is csinálhatod minden másnap. és fontos, hogy legyen rajtad cipő, vagy a bokáidnak és térdeidnek annyi :D
2010. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszii. és mennyi idő alatt tudnak leadni 5kg, úgy hogy közben figyelek a kajálásra is, és futok stb?
2010. febr. 27. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézz utána ezen az oldalon rengetek fogyis tanács van. Ha betartod őket, és mozogsz, akkor 1, vagy másfél hónap alatt le fogod adni az 5 kg-t.

Kitartás!

2010. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszíí. héét kitartásom az most valahogy nagyon sok van,hála az isettenek. látszik,hogy ezt most igazán akarom:)
2010. febr. 27. 17:03
 9/9 maundrel ***** válasza:
az hogy mennyi idő alatt lehet leadni az teljesen egyénfüggő. attól függ mennyire leszel kitartó, mennyire figyelsz a kajára stb. mindig az utolsó 5 kiló megy le a legnehezebben. heti 0.5-1 kg fogyás a normális. de én javaslom hogy ne a mérleg mondja meg mikor vagy pont jó. a mérleg nagyon csalóka tud lenni. az csak a súlyt mutatja, de nem mindegy hogy az bizonyos kiló most izomban vagy zsírban dominál. szerintem inkább vegyél egy centit és azzal (is) mérd magad, jóval megbízhatóbb mint a mérleg. de ha kitartó vagy, nyárra bőven leadhatod a feleslegedet :)
2010. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!