Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hullahopp karika hogyan...

A hullahopp karika hogyan fogyaszt a hasból?

Figyelt kérdés

Úgy értem mennyi idő alatt lehet elérni egy látható eredményt? A másik kérdésem hogy hogyan fogyaszt? Mivel ha hullahoppozok mindig egy vonalban pörög rajtam a karika. Nekem kb van 3 nagyobb hurkám ha leülök/guggolok :S Hogy fog eltünni mind a 3 ha csak egy helyen pörög mindig?

Azt tudom hogy a műanyag nem formáz meg nem ér szinte semmit, de nekem van egy igaz nem fából készült, de olyan mint a műanyag csak tömör karika tehát jóval nehezebb. A fa nagyon drága volt :S

Ha úgy csinálom hogy naponta kb 30-40 percet az jó? persze nem egyszerre hanem mondjuk reggel 15 perc délután is és így tovább. egyszerre eléggé fájdalmas :S


2009. dec. 25. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A hullahopp karika nem fogyaszt. A mozgás fogyaszt.. tehát ha egy helyben állsz és pörög rajtad az semmit nem ér, de ha aktívan mozogsz közben akkor egy kis eredménye lehet. Ha gyors fogyást akarsz, akkor inkább a Norbi féle tornákat próbáld ki, attól 2-3 hét alatt látványos eredményt érhetsz el, ha jól csinálod.
2009. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hullahopp karika úgy fogyaszt, hogy "összetöri" a bekötött zsírszövetet illetve fokozza a bőr és rétegeinek vérgeringését, ezáltal és a mozgás által a zsírsejtekből könynebben jut a zsír a vérbe amit az izmok megfelelő mozgásmennyiség esetén elégetnek...
2009. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!