Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlotok...

Milyen edzéstervet ajánlotok (lány vagyok)?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, irtó alacsony (156 cm) és vékony (pontosan nem tudom, de 40 kg körül). A nyári szünetig szeretnék formásodni combban, hasban fenékben és vádliban (ááá ez csöppet sem sok, tudom). Milyen edzéstervet ajánlotok nekem? Étrendet? Amúgy nem sportolok, mert nem arra születtem, viszont szeretnék futni és itthon tornázni, de nem tudom, hogy mivel érhetnék el június-júliusig eredményt. Segítsetek, kérlek!

2013. febr. 25. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit írtál, az alapján görkorcsolya. Minden másnap egy-két órát (nem szigorú menetrend szerint) koriztok tavasszal a barátaiddal, az nagyon jó lesz.

Ne akarj hízni, még fejlődésben vagy. Ha sokat mozogsz, javul az anyagcseréd is, jobb lesz az étvágyad, de figyelj oda, ne egyél műanyagokat!

2013. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!