Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet hosszú ujjú tornadressz...

Lehet hosszú ujjú tornadressz alá rövidujjút venni a hideg ellen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? A kérdés inkább az, hova használod? Ha pl. futásnál, amikor a futóruhát még ráveszed, semmi gond. Viszont ha pl. tesizéshez, akkor az alsó dressz kilóghat a hosszúujjú dressz alól ott alul, ami olyasmi látvány, mint amikor a kislányoknak a fehér bugyijuk lóg ki.

Tehát az egész csak szituáció, hely, és egyéb öltözet függvénye, vegyél fel nyugodtan 2 dresszt.

Hideg ellen egyébként a tornadressz tökéletes aláöltözet, tehát nagy hidegben mindenképpen jól jöhet a duplázás. Én már vettem fel 2 dresszt téli futás alkalmával, természetesen a futóruha alá.

2013. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bizony, bár attól függ milyen a hosszú ujjú dresszed anyaga, mennyire nyúlik, mert igaz ha magadra veszel előtte egyet, akkor megesik az hogy a másik nehezebben megy már fel ha nem elég csúszós a dressz anyaga.

Én is van amikor két dresszt veszek fel magamra, és úgy megyek ki kocogni, persze még veszek rá valami vékonyabb pulüvert, meg egy melegítőt. De volt már olyan amikor tavasszal kinti 20 fokos időbe felvettem egy vékony dresszt és rá egy vastagabbat és úgy mentem ki kocogni, hogy a derekam ne fázzon, de nekem se legyen túl melegem, és tök jó volt, mert nem is izzadtam, de nem is fáztam, pont kellemes volt, és mivel a lábam teljesen szabad volt így ott kicsit hűsített is, és ezért nem volt olyan melegem. 22/N

2013. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de a hideg ellen sokkal hatásosabb az egy testhezálló tornadressz és egy laza pl.: póló kombináció. Persze ha ezt nem engedik a szabályok, akkor két tornadressz még mindig jobb mint egy.
2013. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

inkabb foleje vedd!

-en is hordom ugy neha!(28L)

2013. márc. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, de méet és anyagfüggő is. Néha én is szoktam, fényes anyagú dresszeket egymásra venni.
2014. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a hosszuujjút vedd alulra, és rá a rövidujjút.

Én télen szoktam futáshoz így felvenni, természetesen aláöltözetnek.

A legtökéletesebb ruházat sporthoz, védi a derekat. Nem csak duplázva, hanem egyedül is mindig ezt (a rövidujjút) veszem fel futáshoz.

Egyébként fiúként teszem mindezt :)

2014. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de mivel ha mindkettő az a fényes, csúszós fajta akkor felül lecsúszhat a másikról. Én úgy szoktam hogy felveszek egy hosszú ujjút, és rá egy ujjatlant amit hátul be lehet kapcsolni, így teljesen fenn marad rajtam, nem csúszkál összevissza.
2018. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!