Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti pl nyaraláskor betartjátok...

Ti pl nyaraláskor betartjátok az étrendet, ha lehetséges edzetek?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsiságból.
2013. febr. 27. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nálam a nyaralás a változatosságról szól. Én akkor nem figyelek oda az étkezésemre, igazán, jó nyilván nem eszem kilószám a disznózsírt, de akkor jobban elengedem magam, mert ha túrázni megyek, vagy strandolni, úszni meg minden ott jobban letudom adni a felesleget.

Ha esetleg van a közelben ilyen kondi terem, néha benézek oda ha olyanom van, és nincs így semmi program betervezve.

Meg ha a barátnőm túrázni akar, akkor elmegyünk túrázni is.

Ha megkívánok valami jobb kaját amibe azért van kalória akkor nem fogom vissza magam, mert még is nyaralok, egyszer élek, és ki kell használni mindent, amihez kedvem van.

2013. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze h betartom,edzésnek meg folytatom az edzéstervem csak megoldom mással,partvisra ráhúztam 2 vizesvödröt bicepszeztem meg még ilyen okosságok
2013. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán marad pénzem a nyaralásra ,akkor igen !

Drága a hús+protein+vitamin minden nap ! :)

2013. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!