Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással lehetséges a fogyás?...

Futással lehetséges a fogyás? Nektek sikerült?

Figyelt kérdés

(Tudom.. nincs helyi zsírégetés..)

Igazából ez csak felmérés lenne...

Mennyi idő után kezdtetek fogyni és mennyit?


Köszönöm előre is!!! :)

24/N



2013. febr. 21. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy lehetséges, a futás nagyon jó a fogyáshoz. Mellesleg a fogyásnak nagyon egyszerű a képlete:

kalóriaégetés > kalóriabevitel = fogyás

Így aztán akár ugrálókötelezéssel is fogyhatsz, ha elég hosszan csinálod. Sőt, a profi sakkozók egy-egy komoly sakkjátszma alatt is képesek akár egy kilót fogyni, hisz a gondolkodással is energiát használ fel a szervezetéből az ember.

2013. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

" Futással lehetséges a fogyás? "


elképzelhető,hogy fogysz tőle,

de egyáltalán nem biztos,

mert haverom úgy járt,hogy a futkorászástól jó étvágya lett,ezért evett rendesen,és a futás mellett még hízott minden hónapban 1-1,5 kilót is ,

2013. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem lehetséges, sőt, hízol tőle.


Milyen kérdés ez? :-|

2013. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
megfelelõ diéta nélkül nincs fogyás... 3 éve kezdtem futni 125 kg vel. igaz le is mentem 115 ig de ott 1.5 évig stagnáltam. body.builder en leírt diétát csinálom 1 éve, lassan elérem az áhított súlyomat, 87 kg vagyok... 75 a cél.
2013. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NagyonGonosz ***** válasza:
72%
Diéta is kell, hogy sikeres legyél. Nézd meg mennyi amatőr futó van akik 10 kilométereket futnak rendszeresen mégis zsírosak.
2013. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

NagyonGonosznak igaza van. A futás önmagában nem fogyaszt, hacsak annyit nem, hogy amíg futsz, addig sem eszel. ' De! A diéta sikere 70%-ban a helyesen összeállított étrenden múlik, a sport, legyen az bármi, csak 30%-ot tesz ki. Vannak futótársaim, akik futnak, mégis tényleg zsírosak. Nekem nincsenek súlyproblémáim, megjegyzem nem kevés munka árán értem el így vénségemre-51-, a futást nem fogyókúrás céllal mívelem, sőt nem is szabad semmilyen sportot csak azért elkezdeni, hogy "juj, azzal én most le fogok fogyni."

Ha egy jól megválasztott sportágaz összegyúrunk egy helyesen kialakított étrenden, akkor elkezdődik a fogyás mindenképpen.

Felmérés ide vagy oda, a lényegen nem változtat annak ismerete, jó étrend, sok mozgás!

üdv.: Rea

2013. febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!