Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan tipus vagyok, hogy...

Olyan tipus vagyok, hogy iszonyú vastag a vádlim, mivel tudnám elérni, hogy vékonyodjon?

Figyelt kérdés

Ha fogyózok és tornászom,csak a felsőtestemből fogyok,a lábaim olyan vastagok,mint egy 140kg-s embernek.Annyira szégyenlem.Nekem a szoknya csak egy álom.Amúgy Anyukámnak is hasonlóan vastag lábai vannak,innen örököltem.Tömény izom,ha célzottan tornászom rá,csak izmosodik.Így nyáron még kellemetlenebb!Cseppet sem nőies.

Egész életemben szégyelltem és takargattam.Ha valaki tud megoldást,nagyon megköszönném!


2008. jún. 7. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
na nekem is hasonló a problémám:( Annyi külömbséggel,hogy én elhíztam és úgy lett vastag.A zsírt le lehet égetni, én úgy csináltam, hogy van egy paparikakivonatos olaj, azzal kentem, és utána betekertem fóliával.Nem mondom hogy rengeteget használt, de vékonyodott. Izmot viszont nem lehet leégetni, max ha fogysz, akkor előbb utóbb onnan is fog, lebontja aszervezet.. Lehet , hogy nem segítettem sokat, de hátha valaki idetéved még, aki tud okosat mondani..
2008. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Klassz,hogy írtál,meg hogy együttérzel velem!Szerintem is a fogyás lesz a legjobb megoldás rá.Előbb-utóbb majd onnan is lemegy egy kicsi.Amúgy abban nem bízok,hogy valaha is vállalható,formás lábam lesz. :-)))))))
2008. jún. 9. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Namost az elveimmel eléggé ellentétest véleméynt fogok írni. Én mindent megadnék egy vastag vádliért:D Ha nem vagy kövér akkor sajna a vádlit nagy része izom. Amit el kéne égetni. A vádli sajnos genetika, úgyhogy cérna vádlit soha nem lesz max ha anorexiás leszel. De a megoldás (ha vékony vagy) sok vádligyakorlat otthon vagy edzőteremben és kevesebb fehérje. Látatlanban nehéz mit tanácsolni. Az izmok főként fehérjéből épülnek fel szoval azt kéne csökkenteni, de nem a 0-ra természetesen. Helyi zsírégetés és "fogyás" nincs hiába állatja a kiskegyed mega cosmo. A csodaszerekben én nem hiszek, de egy probát megér. Sok sikert!
2008. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a tanácsokat,fogyózok is edzek is!Remélem majd egy kicsit formálódik,jó lenne! :-)

2008. jún. 21. 08:44
 5/5 anonim válasza:

Talán Callanetics segítségével.

Legalábbis az első (kék) kötetben azt írja Callan Pinckney, h. a balettozástól megnőtt vádliját célzott nyújtó-feszítő gyakorlatokkal átformálta.

2008. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!