Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki jár rúdtáncra az válaszoln...

Aki jár rúdtáncra az válaszolna nekem 1-2 kérdésre?

Figyelt kérdés

2 órát voltam eddig és mikor oda értem az edzésre előttem lévő csoportból a csajok a rudon lógtak, de eléggé ügyetlenül és az edző is tartotta őket párszor, gondoltam fél év és ezek menni fognak nekem is. Erre rákérdeztem az edzőnél, hogy ők mióta járnak? Azt felelte, hogy másfél éve.... enyhe sokkot kaptam. Én azt hittem hogy másfél év alatt azért egy kisebb koreográfiát is tanulunk majd :( Tényleg kb 3-4 év mire pl így megy

[link]


tudom ő profi, de pl 1-2 év alatt nem létezhet, hogy így menjen?


2013. márc. 2. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

a vididben a csaj a human flag-gel indít:).

az a mutatvány a kőkemény gettógyúrós férfiak között is ritkaság,nemhogy csajok között.

az egyik legkeményebb erő demonstráció ez a gyakorlat.

de nem lehetetlen.

heti 3 gettógyúrós edzés és heti 3 rúdtánc,szóval heti 6 edzés,és a lehető legalacsonyabb testzsír,hogy ne kelljen plusz súlyt emelni és akkor esetleg másfél-2 év alatt összehozható talán.

ennél kevesebb edzés mellett és a legkisebb túlsúllyal,el is felejtheted a human fleg-et.


gondolom nem mész mindennap,uh mindenképp nézz utána a fegyencedzésnek,abban benne van a kézenállás kigyakorlása amit csinál is a lány.

a fegyencedzés 2ben meg a human flag-az emberi zászló kigyakorlása 2 változatban.

és nézz meg pár gettoworkout vidit,azokból is meríthetsz ihletet.

ugyanaz,mint amit a csaj csinál,csak a lényegre korlátozódik nőiesség nélkül.

2013. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) Az látszik hogy a csajszi nagyon profi, nem épp a legnehezebb gyakorlatokra gondoltam, csak szimplán egy komplett koreográfiát mennyi idő mire meg tudok csinálni? Sajnos heti 1 órát tudok menni, mert nagyon drága igy is az edzés :(
2013. márc. 4. 15:03
 3/3 Krande ***** válasza:

Ha táncolni szeretnél, kérdezd meg az edződet, Pécsen pl rendszeresen indul showgirl tanfolyam az adott csoport tudásának megfelelő forgásokkal. Szóval nem kell verseny szintű figurákat tudni ahhoz hogy látványos koreográfiákat táncolj.

Én a helyedben eljárnék rendesen edzésre (ha heti egy fér bele, akkor heti egy alkalommal) és otthon erősítenék. A fegyencedzés tényleg jó, és legyél kreatív, én pl egy háromliteres mosógéllel szoktam lábat, hasat erősíteni. Ha heti egyszer sportolsz összesen, akkor ne várd hogy úgy menjen mint a videón, sem három sem harminc év edzéssel.

2013. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!