Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen protein turmixot...

Milyen protein turmixot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 170 centi, 62 kiló. 1 éve járok heti 3x thai box edzésre, és mellette kondizok. az a probléma, hogy nincsen lehetőségem arra hogy a napi fehérje mennyiségemet "megegyem", ezért arra gondoltam hogy egyszerűbb lenne ha turmixként fogyasztanám, viszont ezekhez nem értek. milyen fajta, mekkora mennyi, meddig hogyan? segítene valaki? a cél az izom növelése, főleg tricepsz, bicepsz, csukja, és hátizom erősítést emelem ki. kösz!

2013. márc. 19. 19:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
elvileg írtam! ha nem kaptad meg szolj.
2013. márc. 19. 20:56
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha a szilárd étkezésed nincs, vagy nem megfelelő, akkor nehéz lesz, mivel 70%-ban ezen múlik.


Fehérje sok fajta van. Gyors lassú, állati, növényi, vagyes. És ezen belül rengeteg az ócskaság, hozzáadott szénhidrátos, szójával butított. Árban is sok fajta.


Az hogy ebből az irdatlan felhozatalból mit fogsz kiválasztani? Sajnos az összetett kérdésedből ítélve sok alap dolog ismerete hiányzik.

2013. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hogyha mindennel tisztába lennék, nem írnék ki ide kérdést :D
2013. márc. 19. 21:27
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen csak az a baj a kérdéseddel, hogy annyira összetett, és sokrétűen kellene válaszolni, hogy oldalakat tenne ki.
2013. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hát akkor? akadály vagy valami? nekem link is elég...
2013. márc. 20. 16:19
 16/18 A kérdező kommentje:

100% Whey Protein Professional - ról vélemény?

[link]

2013. márc. 21. 18:29
 17/18 snack16 ***** válasza:

Neked teljesen felesleges a tejsavó(sőt a pure tejsavó szinte majdnem mindenkinek az)... Egy sima kevert(lehet egyénfüggő, de nekem nincs SEMMI bajom a szójával) fehérjét, multi-vitamint, ásványi anyagot(Ca-Mg legalább) szerezz és teljesen jó vagy. Ezt legalább ihatod MRP-ként is, tejjel vagy zabbal összekeverve. Esére is egy kis növényi olajjal(olíva pl). többre mész, és a regenerációdnak jót fog tenni(ami nálad szerintem NAGYON fontos)! Ne igyál túl sok turmixot, fontos a szilár kaja!

A turmix mehet mindíg,-ezt nem kreatin-kúra- általában egy-két adag edzés után meg este/ reggel, este elég(30-60g).

Használj alapgyakorlatokat(szűk fekve-nyomás,elöl-guggolás, tolódzkodás, felhúzás,lábtoló gép,kétkezes bicepsz-hajlítás,vállvonogatás, farmer séta, evezések...) Viszonylag nagy súllyal(6-12), néha meg nagyobb ismétélszámmal hogy mélyebb szövetek is erősödjenek(15-20). Az erő fontosabb mint a méret a küzdősportokban, de ha lehet ne ugyanazokat a mozdulatokat használd amit thai boxolásnál használsz, a lábazásról se feletkezz meg:)

Remélem segítettem.;)

2013. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 snack16 ***** válasza:
Jah a szénhidrátot kifejtettem! edzés után szőlőcukor, de ne vidd túlzásba! a zsírosodás semmikép nem nyerő számodra(30-40g bőven elég)! tészta, rízs, zab,krumpli esetleg hüvelyesek(az utóbbihoz mindenképp fogyassz tejterméket vagy húst, és/vagy rozskenyeret).
2013. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!