Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van rossz kedvem ha...

Miért van rossz kedvem ha edzés előtt iszok egy kis pörgetőt?

Figyelt kérdés
amiket szoktam az a hot blood,pump n go,nitrox therapy,big bang,és lemegy az edzés tök jól de utána teljesen levert vagyok,rossz kedvű depressziós,veletek nincs ilyen?mitől lehet ez?
2013. márc. 20. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
NO fokozóktól biztos nem,csak simán ilyen a hangulatod most.
2013. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
többször is előfordult már nem csak mostanában,régebben is,nem iszok minden edzés előtt,de amikor igen mindig érzem ezt a depresszios hangulatot
2013. márc. 20. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Azis lehet,hogy mivel edzés előtt betolod a fokozót edzés közben jobban teljesitesz és ez kimerit.
2013. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Pszichés eredetű lehet a dolog, mert én pont, hogy felpörgök, "kiélesedem" ezektől. Ami miatt depis vagyok edzés után az az, hogy belenézek a tükörbe. :)
2013. márc. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább pszichikai oka van, bebeszéled magadnak, hogy edzés után levert hangulatod lesz, így nem csoda.
2013. márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
edzés után nem gáz ha belenéze ka tükörbe tudom hogy most jó hogy össze vagyok esve,másnapra kipattanok mint a fene:D
2013. márc. 23. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!