Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két hónapja járok kondiba. Ha...

Két hónapja járok kondiba. Ha szeretnék egy kicsit nagyobb növekedést elérni az elkövetkezendőkben (következő 1 hónapban) szerintetek érdemes egy kreatin kúrát beiktatni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 16:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Nyilván Ti 2 hónap alatt 10 kiló izmot pakoltatok magatokra. Egyébként igen, hízékony vagyok és az elején túl sok CH-val tömegeltem, valóban bezsírosodtam. De nem csak zsír jött fel meg víz, olyan nincs, hogy edzéssel és jó étrenddel nem jön izom is.
2013. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Nem mondtam olyat hogy nekem csak izom jött. Persze zsír is jött, ami meglátszik főleg hogy mikor elkezdtem kint volt a bordám. Csak azért írtam hogy szerinted nagy eredményt értél el kreatinnal, de azt az eredményt, kreatin nélkül simán elérted volna hamar.
2013. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem írtam, hogy nagy eredményt értem el:

"...2 hete edzettem, amikor elkezdtem egy 2 hónapos kúrát, meg lett az eredménye is szerintem..."


Meg lett az eredménye - értsd: nagyobb lettem, erősebb és jött tömeg. Más kérdés, hogy nem minőségi. De persze mindenki azt lát bele a dolgokba amit akar, aki szeret kötözködni és fikázni ész nélkül az azt, hogy nyilván öntelt vagyok.

Csak megmutattam a kérdezőnek, hogy mennyit lehet fejlődni így. Azt, hogy kreatin nélkül mennyit fejlődtem volna, nem lehet így megmondani. Nyilván a kezdők amúgy is gyorsan fejlődnek, de ezt így látatlanban nem lehet megsaccolni.

2013. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy beképzelt vagy, és azt se hogy szerinted nagy eredményeket értél el. Teljesen jó az, nyomjad 1000rel bármi áron :D Csak szerintem jobb meghagyni későbbre mikor már rohadt nehezen fejődsz, vagy platóhoz érsz és átkell ugrani.
2013. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Na, akkor kreatin nélkül, edzéssel, de munka, futás, akrobatika, egyéb tevékenységek mellett:

[link]


[link]

2013. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Szerintem meg bármikor belefér a kreatin 1-1 tömegelési perióduson belül, a platók megugrásához én célravezetőbbnek tartom az edzésterv átvariálását, gyakorlatok illetve azok sorrendjének radikális változtatását (mert minimálisan mindig kell változtatni), stb.

Egyébként most iszom a levét a zsírosodásnak igazán, még 17,5 hét diéta áll előttem, 2,5 mögöttem...nyárra jó formát kell hozni. :)

2013. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Ja most akkor mindenki mutogatja amije van?


[link]


Nem vagyok jó formában, de nekem ez jött össze 6 hónap alatt. kb -17 kiló és vállalható lesz a forma is.

2013. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

acm !

Mit frajerkodol ???

Azthiszed,hogy beállítottad azt,hogy ne mutassa a neved,attól már nem is tudjuk ki vagy...?

Ott a 94% !

2013. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Hetek óta az első vagy akinek feltűnt. Legalább egy ideje nem kapok annyi agyament privát üzenetet, hogy hogyan lehet a zsírt izommá alakítani meg ilyenek.
2013. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Hetek óta ?

Úgy beszélsz,mintha 5-6 hete beállítottad volna!

Közbe meg csak max. 1 hete !

2013. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!