Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a teendő ebben az esetben?

Mi a teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A minap vásároltam egy teremcipőt magamnak 46-os méretben az interneten. Amikor elsőre felvettem rögtön tapasztaltam, hogy a cipő szorít egy kicsit az orránál, azonban csak a bal lábujjamnál. Rögtön arra gyanakodtam, hogy benne hagytam valamit, minden egyéb esélyes zavaró tényezőt kizártam (viccen kívül a körmömet is levágtam) de ugyanúgy szorít kicsit a cipő. Aztán csak poénból levettem a zoknimat, és kétségbeesve tapasztaltam, hogy az egyik lábujjam majdnem egy centivel hosszabb másiknál. Ezért szorít hát bal oldalon a cipő, és továbbá elég érdekes, hogy a többi cipőm 46-os méretben nem szorít. Mi a fenét lehet ilyenkor csinálni? Csakmert a cipő nem szorít nagyon, de ahhoz épp eléggé, hogy minden figyelmemet elvonja a fociról... Másoknak is vannak effajta problémái?

2013. márc. 21. 22:40
 1/1 anonim válasza:
Nyugi, sokszor előfordul ilyesmi velem is, bár én lány vagyok. Mivel még új a cipő semmi gond. Ki fog kicsit nyúlni, ha sokat használod. Vagy amikor nincs rajtad, tömd ki jól újságpapírral azon a részen ahol szorít. Az nekem segíteni szokott.
2013. márc. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!