Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem kellene, hogy izomlázam...

Nem kellene, hogy izomlázam legyen?

Figyelt kérdés
3 napja kezdtem napi félórát kocogni (kb. 8 km/h) és 2xfélórát tekerni elliptikus traineren közepes/nehéz fokozatokon (zenehallgatás közben, ha egy gyors szám jött közepesen, ha lassabb, nehezen). Soha életemben nem sportoltam semmit. Nem kellene izomláznak lennie? Valamit rosszul csinálok?
2013. márc. 22. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos, hogy eléggé leterheled magad? én az az edzőkre esküszöm.. tudod, hogy van egy edződ akkor ő képes kihozni belőled a maximumot. de magadtól szinte lehetetlen, vagy iszonyatosan nagy akareterő kell ahhoz, hogy elérd ezt, vagy azért nem tudod, mert te magad sem vagy tisztában a képességeiddel.
2013. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, izzadni szoktam elég rendesen, és azért érzem közben is meg órákkal utána is hogy terhelődik az izom meg kicsit húzódik. De izomláz nincs, pedig nekem már 10 perc futástól izomlázam szokott lenni. Nem értem, egy éve eljártam párszor kocogni, és nagyon szenvedtem az izomláztól, de most semmi.
2013. márc. 22. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
hmmm, nem találkoztam még ilyennel. még mindig azt mondom, h probálj meg beszélni bármilyen edzővel és tancsát kérni, nem tudom a korod, esetleg tesitanárral beszélni:) gyakran csak egy icipici dolog a 'bűnös':)
2013. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!