Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel tudnám...

Szerintetek mivel tudnám leadni magamról a kb.3cm vastag zsírt? Heti 3X járok erősítő edzésekre 2 hónapja (guggolás 20kg, lábhajlító 28kg, ülő combfeszítő 28kg, farizom 35kg, hát-váll 6kg)

Figyelt kérdés
Van étrendem is amit szigorúan betartok. De nem akar lemenni: 24év/176cm/59kg vagyok.Heti3X járok kardióra bicikli,ellipszis,steppad...még csak 40percet bírok,futópad nem megy sérülés miatt..Ötlet????Kérlek segítsetek! :)

2013. márc. 24. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha van étrended, akkor azzal. Feltéve ha az egy normális szálkásító diéta.

Mindegy, mennyi súllyal csinálod a gyakorlatokat, de ez a súly mindig a maximum legyen, amit ki tudsz hozni magadból. Ha érzed, hogy menne több, nehezebb súllyal, akkor menjen, a stagnálás csak stagnálást eredményez. Növelni kell a terhelést, így ösztönözve a testet, hogy csináljon valamit.


Ja, és hol a kar és a mell? :D Mi az a farizom, ami 35 kg? Mi az a hát-váll, ami 6 kg? :D

2013. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia.

Nehéz pár karakterbe bírni egy teljes edzés programot. :) Edző mellett végzem a gyakorlatokat ,természetesen kar-váll is van benne.A kg feltüntetés azt jelöli mekkora súllyal dolgozok. Farizom erősítésnél pl. 35kg-t tolok el..hát-váll-kar meg egy kezes vagy kétkezesnél 6kg-s súlyt szoktam használni.Igen folyamatosan növelem a súlyokat kezdő vagyok még reméltem a zsír könnyebben jön le,de nem akar mozgósodni.

2013. márc. 24. 10:08
 3/10 anonim ***** válasza:

A kifejtésbe annyit írsz, amennyit akarsz :P


Tudom, mit jelent a kg... azt nem tudom, mit jelent az, hogy "tolsz el". Melyik gyakorlat? Lábtoló? Vállnál is ugyanerre vagyok kíváncsi, melyik gyakorlat? mert ez így nem mond az égvilágon semmit.

Ha tényleg jó az étrend, és kihajtod magad edzésnél, akkor fog mozdulni az a zsír.

2013. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


ezzel szoktam erősíteni a hátsómat,többek között ezért írtam a "tolást"


Elküldhetem az étrendemet, megnéznéd? :)

2013. márc. 24. 10:49
 5/10 kovpet ***** válasza:

"még csak 40percet bírok"

Az aerób edzés lényege pont az, hogy nem kell intenzíven csinálni... ha úgy csinálnád, akkor bírnád kb akármeddig.

Mérd a pulzusszámod és az alapján csináld.

2013. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, írd le az étrended, a diétához annyira nem értek, de vannak itt olyanok, akik de, ők majd mondanak okosat.


Valami ilyesmi módon kell kinéznie:

Szálkásító diéta: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2013. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

omega 6-9 is mehet, + még annyival egészíteném ki az előttem leírt diétát, hogy minden 10 kilogrammodra jusson napi fél liter víz, tehát ha 60kg vagy, akkor minimum 3 liter vizet igyál meg 1 nap, akár kívánod akár nem.

de itt az étrend rendesen leírva:

[link]

2013. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a válaszokat NAPI 4 LITERT SIMÁN MEGISZOK, CSAK VIZET.Hasonló az étrendem csak időintervallumokra fel van osztva :)
2013. márc. 24. 15:10
 9/10 anonim válasza:

Lány vagy, ugye?

Ha 176 cm és 59 kg vagy, az elvileg tökéletes, nem hiszem, hogy sok zsír lenne rajtad.

Amúgy még csak 2 hónapja edzel, nem? Szóval ne várj csodát.

Heti 3x kardióra vagy erősítő edzésre jársz?

Ha edzővel dolgozol, akkor miért nem kérdezed meg tőle? Ő csak jobban tudja, főleg hogy ismer téged :)

2013. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok,és heti 3 X erősítő a többi meg kardió. Az edzőmmel sajnos nem lehet semmit megbeszélni ez a baj.Soha nem válaszol a kérdéseimre, mindig csak az a válasz hogy "majd ő tudja" nekem nem kell tudnom mi miért hogyan történik :S Sztem. ez nem normális.
2013. márc. 26. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!